Ταυγετος
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Ξυδης
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Μαρκούτσος Πέτρος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος)

<< Football League
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο21/10/1713:004-5
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή22/10/1715:000-2
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή22/10/1715:008-2
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΜΥΡΤΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/10/1715:003-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή05/11/1715:000-5
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή05/11/1715:001-2
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚυριακή05/11/1715:002-1
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή12/11/1715:001-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή19/11/1715:000-2
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή19/11/1715:000-3
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή26/11/1715:003-0
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚυριακή26/11/1715:000-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή03/12/1715:002-0
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή03/12/1715:004-2
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή03/12/1715:001-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή03/12/1715:000-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥΣάββατο16/12/1715:001-3
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή17/12/1711:150-3
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή17/12/1715:003-3
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή17/12/1715:001-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΣάββατο06/01/1813:301-0
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή07/01/1815:002-0
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣΚυριακή07/01/1815:000-3
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή07/01/1815:004-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο20/01/1815:002-1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή21/01/1815:001-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή21/01/1815:004-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)"Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ" ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή21/01/1815:003-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΜΑΓΟΥΛΑΣΚυριακή04/02/1815:004-2
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή04/02/1815:001-1
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή04/02/1815:000-2
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΑΥΛΙΔΑΣΚυριακή04/02/1815:003-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή11/02/1815:001-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚυριακή11/02/1815:001-1
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή11/02/1815:002-2
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή11/02/1817:451-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή25/02/1815:0010-1
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή25/02/1815:001-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή25/02/1815:004-6
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή25/02/1815:002-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή04/03/1812:152-0
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή04/03/1815:000-3
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)ΑΥΛΙΔΑΣΚυριακή04/03/1815:000-4
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή04/03/1815:000-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)"Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ" ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚυριακή18/03/1812:004-0
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΑΥΛΙΔΑΣΚυριακή18/03/1815:002-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή18/03/1815:003-0
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή18/03/1815:001-5


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΥΜΗΤΤΟΥΚυριακή01/04/1813:002-3
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή01/04/1815:300-6
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή01/04/1816:000-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή01/04/1816:000-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή22/04/1814:003-4
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΡΙΑΣΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή22/04/1816:300-3
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΑΥΛΙΔΑΣΚυριακή22/04/1816:302-3
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (ΓΥΝ.) - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή22/04/1816:300-1