ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Ταυγετος
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ανούσος
Ημιχρονο Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Football League

Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο28/10/1715:005-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/10/1715:000-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή29/10/1715:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/10/1715:001-1
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή29/10/1715:002-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΔευτέρα30/10/1715:001-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα30/10/1715:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΤΡΙΚΑΛΑ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Δευτέρα30/10/1715:002-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΔευτέρα30/10/1715:001-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΣάββατο04/11/1715:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή05/11/1715:001-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή05/11/1715:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/11/1715:000-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΒΕΡΟΙΑΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή05/11/1715:001-2
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή05/11/1715:000-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή05/11/1715:000-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή05/11/1715:003-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή05/11/1715:000-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΣάββατο11/11/1715:000-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΚυριακή12/11/1715:004-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή12/11/1715:002-1
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή12/11/1715:000-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή12/11/1715:002-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή12/11/1715:003-3
Ο.Φ.Η. - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή12/11/1715:006-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή12/11/1715:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή12/11/1715:002-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο18/11/1715:000-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή19/11/1700:000-3 α.α.
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή19/11/1715:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή19/11/1715:002-3
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή19/11/1715:002-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή19/11/1715:000-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή19/11/1715:003-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή19/11/1715:002-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή19/11/1715:001-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο25/11/1700:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο25/11/1715:002-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο25/11/1715:002-0
Ο.Φ.Η. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο25/11/1715:002-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο25/11/1715:002-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή26/11/1715:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή26/11/1715:004-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή26/11/1715:000-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή26/11/1715:002-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΣάββατο02/12/1700:000-3 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΣάββατο02/12/1715:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή03/12/1715:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή03/12/1715:001-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή03/12/1715:003-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή03/12/1715:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα04/12/1715:002-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΔευτέρα04/12/1715:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Φ.Η.ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΔευτέρα04/12/1717:002-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο09/12/1700:003-0 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο09/12/1715:001-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή10/12/1715:000-2
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή10/12/1715:001-2
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή10/12/1715:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή10/12/1715:001-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή10/12/1715:002-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή10/12/1715:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή10/12/1715:003-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΣάββατο16/12/1700:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΣάββατο16/12/1715:001-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο16/12/1715:001-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο16/12/1715:000-1
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή17/12/1715:001-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή17/12/1715:001-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/12/1715:000-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ο.Φ.Η."ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή17/12/1717:000-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή17/12/1717:002-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΤετάρτη20/12/1700:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη20/12/1715:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη20/12/1715:001-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΤετάρτη20/12/1715:003-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη20/12/1717:000-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΠέμπτη21/12/1714:002-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠέμπτη21/12/1717:001-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΠαρασκευή22/12/1715:001-0
Ο.Φ.Η. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Τετάρτη17/01/1817:003-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣάββατο06/01/1800:000-3 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο06/01/1815:003-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΣάββατο06/01/1815:000-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή07/01/1815:001-1
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή07/01/1815:000-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή07/01/1815:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή07/01/1815:002-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή07/01/1815:002-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή07/01/1815:002-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο13/01/1800:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΣάββατο13/01/1815:000-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΣάββατο13/01/1815:001-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή14/01/1815:001-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή14/01/1815:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή14/01/1815:002-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή14/01/1815:000-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/01/1815:001-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή14/01/1815:000-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣάββατο20/01/1800:000-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο20/01/1815:000-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή21/01/1815:000-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή21/01/1815:002-0
Ο.Φ.Η. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή21/01/1815:003-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή21/01/1815:001-1
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή21/01/1815:002-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή21/01/1815:001-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή21/01/1815:000-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΣάββατο27/01/1800:000-3 α.α.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο27/01/1815:003-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο27/01/1815:001-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο27/01/1815:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο27/01/1815:000-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή28/01/1815:004-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Ο.Φ.Η.ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή28/01/1815:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/01/1815:003-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΒΕΡΟΙΑ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή28/01/1815:002-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΤετάρτη31/01/1800:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη31/01/1815:000-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη31/01/1815:000-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη31/01/1815:000-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη31/01/1815:002-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΤετάρτη31/01/1815:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη31/01/1815:000-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΤετάρτη31/01/1817:000-1
Ο.Φ.Η. - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Πέμπτη01/02/1815:003-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.Σάββατο03/02/1800:000-3 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΣάββατο03/02/1815:000-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή04/02/1815:001-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή04/02/1815:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή04/02/1815:001-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή04/02/1815:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα05/02/1815:000-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔευτέρα05/02/1815:002-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤετάρτη07/02/1815:003-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο10/02/1800:003-0 α.α.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο10/02/1815:001-3
Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο10/02/1817:003-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή11/02/1815:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή11/02/1815:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή11/02/1815:003-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή11/02/1815:001-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/02/1815:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΔευτέρα12/02/1814:002-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΣάββατο17/02/1800:000-3 α.α.
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Σάββατο17/02/1815:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο17/02/1815:000-3
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή18/02/1815:002-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή18/02/1815:000-2
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή18/02/1815:003-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή18/02/1815:003-0
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή18/02/1815:003-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤρίτη20/02/1815:302-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο24/02/1800:003-0 α.α.
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο24/02/1815:000-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΒΕΡΟΙΑΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή25/02/1815:003-0 α.α.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή25/02/1815:001-4
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή25/02/1815:001-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή25/02/1815:000-1
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή25/02/1815:002-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔευτέρα26/02/1815:002-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα26/02/1815:000-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΣάββατο03/03/1800:000-3 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΣάββατο03/03/1800:000-3 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο03/03/1815:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή04/03/1815:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή04/03/1815:000-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή04/03/1815:000-4
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή04/03/1815:003-3
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή04/03/1815:003-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΔευτέρα05/03/1815:000-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΤετάρτη07/03/1800:000-3 α.α.
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΒΕΡΟΙΑΤετάρτη07/03/1800:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΤετάρτη07/03/1815:002-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη07/03/1815:000-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη07/03/1815:002-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη07/03/1815:000-3
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη07/03/1815:000-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη07/03/1815:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΠέμπτη08/03/1817:002-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο10/03/1815:002-1
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή11/03/1815:002-0
Ο.Φ.Η. - ΤΡΙΚΑΛΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή11/03/1815:003-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή11/03/1815:000-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή11/03/1815:002-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Δευτέρα12/03/1815:003-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΔευτέρα12/03/1815:001-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤρίτη13/03/1815:001-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΣάββατο17/03/1800:000-3 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣάββατο17/03/1800:000-3 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/03/1815:001-3
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή18/03/1815:001-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή18/03/1815:000-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή18/03/1815:003-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή18/03/1815:004-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή18/03/1815:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή18/03/1815:002-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο24/03/1800:003-0 α.α.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο24/03/1800:003-0 α.α.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο24/03/1815:002-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο24/03/1815:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΣάββατο24/03/1815:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΣάββατο24/03/1815:001-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΤΡΙΚΑΛΑΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΣάββατο24/03/1815:001-1
Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο24/03/1817:004-2
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή25/03/1815:002-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΣάββατο31/03/1800:000-3 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο31/03/1800:000-3 α.α.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο31/03/1815:001-3
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Ο.Φ.Η."ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Σάββατο31/03/1815:000-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΣάββατο31/03/1815:000-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή01/04/1815:000-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή01/04/1816:005-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή01/04/1816:002-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή01/04/1817:001-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΒΕΡΟΙΑΤετάρτη04/04/1800:003-0 α.α.
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΤετάρτη04/04/1800:003-0 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Τετάρτη04/04/1815:002-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη04/04/1815:301-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΤετάρτη04/04/1816:003-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη04/04/1816:000-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΤετάρτη04/04/1816:004-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΠέμπτη05/04/1815:002-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΠέμπτη05/04/1817:001-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΣάββατο14/04/1800:000-3 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΣάββατο14/04/1800:000-3 α.α.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο14/04/1815:000-2
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο14/04/1817:001-0
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - Ο.Φ.Η.ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή15/04/1817:001-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή15/04/1817:002-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή15/04/1817:005-2
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή15/04/1817:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/04/1817:003-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο21/04/1800:003-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο21/04/1800:003-0 α.α.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο21/04/1817:001-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή22/04/1817:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή22/04/1817:001-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή22/04/1817:002-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή22/04/1817:000-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή22/04/1817:000-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή22/04/1817:004-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤετάρτη25/04/1800:000-3 α.α.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΤετάρτη25/04/1800:000-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη25/04/1815:003-3
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΤετάρτη25/04/1815:001-2
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΤετάρτη25/04/1817:003-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη25/04/1817:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Τετάρτη25/04/1817:003-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Τετάρτη25/04/1817:002-0
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Πέμπτη26/04/1817:007-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο28/04/1800:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο28/04/1800:003-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο28/04/1817:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή29/04/1817:001-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Ο.Φ.Η.ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή29/04/1817:000-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή29/04/1817:002-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή29/04/1817:001-3
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή29/04/1817:000-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΔευτέρα30/04/1817:002-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΠαρασκευή04/05/1816:002-2
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο05/05/1800:003-0 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣάββατο05/05/1800:000-3 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο05/05/1817:004-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή06/05/1817:001-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή06/05/1817:001-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή06/05/1817:000-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή06/05/1817:001-1
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή06/05/1817:000-0


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΣάββατο12/05/1800:000-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΒΕΡΟΙΑΣάββατο12/05/1800:003-0 α.α.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο12/05/1817:000-3
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή13/05/1815:002-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή13/05/1815:301-2
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή13/05/1817:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή13/05/1817:003-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/05/1817:003-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή13/05/1817:002-1


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ.Η. - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΤετάρτη16/05/1800:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΒΕΡΟΙΑΤετάρτη16/05/1800:003-0 α.α.
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη16/05/1817:002-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη16/05/1817:001-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη16/05/1817:002-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη16/05/1817:000-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη16/05/1817:002-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΤετάρτη16/05/1817:001-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη16/05/1817:000-3


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΚυριακή20/05/1800:000-3 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η.Κυριακή20/05/1800:000-3 α.α.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή20/05/1817:007-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή20/05/1817:000-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή20/05/1817:002-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή20/05/1817:005-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή20/05/1817:004-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή20/05/1817:002-0
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή20/05/1817:007-0


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΠαρασκευή25/05/1817:000-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΚυριακή27/05/1800:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΚυριακή27/05/1800:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή27/05/1817:003-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή27/05/1817:000-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή27/05/1817:000-1
Ο.Φ.Η. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή27/05/1817:005-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή27/05/1817:003-4
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα28/05/1817:000-3