Ημιχρονο Sport
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Football League

Β΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (3ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο28/10/1715:005-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή29/10/1715:000-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή29/10/1715:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/10/1715:001-1
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή29/10/1715:002-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΔευτέρα30/10/1715:001-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΔευτέρα30/10/1715:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΤΡΙΚΑΛΑ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Δευτέρα30/10/1715:002-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΔευτέρα30/10/1715:001-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΣάββατο04/11/1715:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή05/11/1715:001-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή05/11/1715:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/11/1715:000-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΒΕΡΟΙΑΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή05/11/1715:001-2
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή05/11/1715:000-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή05/11/1715:000-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή05/11/1715:003-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή05/11/1715:000-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΣάββατο11/11/1715:000-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔ.Α.Κ. ΓΑΛΛΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥΚυριακή12/11/1715:004-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή12/11/1715:002-1
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή12/11/1715:000-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή12/11/1715:002-0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή12/11/1715:003-3
Ο.Φ.Η. - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή12/11/1715:006-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή12/11/1715:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή12/11/1715:002-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο18/11/1715:000-0
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή19/11/1700:000-3 α.α.
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή19/11/1715:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή19/11/1715:002-3
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή19/11/1715:002-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή19/11/1715:000-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή19/11/1715:003-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή19/11/1715:002-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή19/11/1715:001-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο25/11/1700:003-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο25/11/1715:002-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο25/11/1715:002-0
Ο.Φ.Η. - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο25/11/1715:002-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο25/11/1715:002-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή26/11/1715:00Αναβλήθηκε
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή26/11/1715:004-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή26/11/1715:000-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή26/11/1715:002-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΣάββατο02/12/1700:000-3 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΣάββατο02/12/1715:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή03/12/1715:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή03/12/1715:001-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή03/12/1715:003-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή03/12/1715:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα04/12/1715:002-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΔευτέρα04/12/1715:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Φ.Η.ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΔευτέρα04/12/1717:002-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΣάββατο09/12/1700:003-0 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο09/12/1715:001-2
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή10/12/1715:000-2
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή10/12/1715:001-2
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή10/12/1715:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή10/12/1715:001-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή10/12/1715:002-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή10/12/1715:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή10/12/1715:003-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΣάββατο16/12/1700:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΣάββατο16/12/1715:001-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο16/12/1715:001-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο16/12/1715:000-1
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή17/12/1715:001-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή17/12/1715:001-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή17/12/1715:000-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ο.Φ.Η."ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή17/12/1717:000-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή17/12/1717:002-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΤετάρτη20/12/1700:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη20/12/1715:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη20/12/1715:001-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΤετάρτη20/12/1715:003-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη20/12/1717:000-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΠέμπτη21/12/1714:002-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠέμπτη21/12/1717:001-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΠαρασκευή22/12/1715:001-0
Ο.Φ.Η. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Τετάρτη17/01/1817:003-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΣάββατο06/01/1800:000-3 α.α.
Ο.Φ.Η. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο06/01/1815:003-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΣάββατο06/01/1815:000-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή07/01/1815:001-1
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή07/01/1815:000-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή07/01/1815:001-0
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή07/01/1815:002-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή07/01/1815:002-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή07/01/1815:002-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο13/01/1800:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΣάββατο13/01/1815:000-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΣάββατο13/01/1815:001-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή14/01/1815:001-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή14/01/1815:001-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή14/01/1815:002-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή14/01/1815:000-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή14/01/1815:001-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή14/01/1815:000-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣάββατο20/01/1800:000-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο20/01/1815:000-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή21/01/1815:000-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή21/01/1815:002-0
Ο.Φ.Η. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή21/01/1815:003-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή21/01/1815:001-1
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή21/01/1815:002-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή21/01/1815:001-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή21/01/1815:000-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΣάββατο27/01/1800:000-3 α.α.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΣάββατο27/01/1815:003-1
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο27/01/1815:001-1
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΣάββατο27/01/1815:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο27/01/1815:000-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή28/01/1815:004-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Ο.Φ.Η.ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή28/01/1815:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή28/01/1815:003-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΒΕΡΟΙΑ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή28/01/1815:002-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΤετάρτη31/01/1800:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη31/01/1815:000-1
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη31/01/1815:000-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη31/01/1815:000-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤετάρτη31/01/1815:002-1
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΤετάρτη31/01/1815:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη31/01/1815:000-0
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΤετάρτη31/01/1817:000-1
Ο.Φ.Η. - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Πέμπτη01/02/1815:003-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.Σάββατο03/02/1800:000-3 α.α.
ΒΕΡΟΙΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΣάββατο03/02/1815:000-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΚυριακή04/02/1815:001-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή04/02/1815:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή04/02/1815:001-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή04/02/1815:001-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα05/02/1815:000-0
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔευτέρα05/02/1815:002-0
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤετάρτη07/02/1815:003-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο10/02/1800:003-0 α.α.
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΣάββατο10/02/1815:001-3
Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο10/02/1817:003-0
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή11/02/1815:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή11/02/1815:000-0
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή11/02/1815:003-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή11/02/1815:001-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/02/1815:001-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΔευτέρα12/02/1814:002-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΣάββατο17/02/1800:000-3 α.α.
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Σάββατο17/02/1815:000-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο17/02/1815:000-3
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚυριακή18/02/1815:002-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή18/02/1815:000-2
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή18/02/1815:003-1
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή18/02/1815:003-0
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή18/02/1815:003-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤρίτη20/02/1815:30


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΣάββατο24/02/1800:00
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΣάββατο24/02/1815:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΒΕΡΟΙΑΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΚυριακή25/02/1815:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή25/02/1815:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή25/02/1815:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή25/02/1815:00
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Κυριακή25/02/1815:00
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΔευτέρα26/02/1815:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔευτέρα26/02/1815:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΣάββατο03/03/1800:00
Ο.Φ.Η. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο03/03/1815:00
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή04/03/1815:00
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΚυριακή04/03/1815:00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Κυριακή04/03/1815:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή04/03/1815:00
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΚυριακή04/03/1815:00
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή04/03/1815:00
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΔευτέρα05/03/1815:00


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΤετάρτη07/03/1800:00
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΒΕΡΟΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤετάρτη07/03/1815:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΛΚΑΖΑΡΤετάρτη07/03/1815:00
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΤετάρτη07/03/1815:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣΤετάρτη07/03/1815:00
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΤετάρτη07/03/1815:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΤετάρτη07/03/1815:00
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη07/03/1815:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΠέμπτη08/03/1817:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΒΕΡΟΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ο.Φ.Η. - ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΕΡΟΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Ο.Φ.Η.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΒΕΡΟΙΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΤΡΙΚΑΛΑ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Ο.Φ.Η.
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - Ο.Φ.Η.
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Ο.Φ.Η.
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΤΡΙΚΑΛΑ
Ο.Φ.Η. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Ο.Φ.Η.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ο.Φ.Η. - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΙΚΑΛΑ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΕΡΟΙΑ - Ο.Φ.Η.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Ο.Φ.Η. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ