ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Μαρκούτσος Πέτρος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
Ταυγετος
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
Δημάκος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Πρωτάθλημα προπαίδων (1ος όμιλος)

<< Κύπελλο νέων
Πρωτάθλημα προπαίδων (2ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή15/04/1812:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/04/1815:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-7
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή15/04/1817:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/04/1811:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή22/04/1817:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-3
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/04/1817:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο28/04/1811:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/04/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/04/1815:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο05/05/1817:30ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΣ Π.1-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο05/05/1817:30ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΤετάρτη09/05/1817:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-8


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΠαρασκευή11/05/1818:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.10-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή13/05/1817:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.4-1
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΤρίτη15/05/1818:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-0