Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Μαρκούτσος Πέτρος
Ξυδης
Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣΚυριακή30/09/1814:000-0
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥΑ.Ε.Κ. Ε.Π.Σ.Κ.Ι.Κυριακή30/09/1814:000-2
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝΚυριακή30/09/1815:000-1
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή30/09/1816:002-0
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή30/09/1816:000-1
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή30/09/1816:001-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή30/09/1816:000-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή07/10/1811:007-0
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣΚυριακή07/10/1816:000-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή07/10/1816:002-0
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή07/10/1816:003-0
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΚυριακή07/10/1816:001-0
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή07/10/1816:002-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/10/1816:002-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝΚυριακή14/10/1813:000-0
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή14/10/1814:000-4
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή14/10/1816:001-0
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή14/10/1816:001-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή14/10/1816:002-2
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΚυριακή14/10/1816:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή14/10/1816:001-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή21/10/1811:00
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή21/10/1813:30
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή21/10/1816:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/10/1816:00
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣΚυριακή21/10/1816:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΚυριακή21/10/1816:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή21/10/1816:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΣάββατο27/10/1816:00
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝΣάββατο27/10/1816:00
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΣάββατο27/10/1816:00
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΣάββατο27/10/1816:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣάββατο27/10/1816:00
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΣάββατο27/10/1816:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο27/10/1816:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝΚυριακή04/11/1815:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή04/11/1815:00
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή04/11/1815:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή04/11/1815:00
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣΚυριακή04/11/1815:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή04/11/1815:00
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή04/11/1815:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή11/11/1815:00
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή11/11/1815:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/11/1815:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΚυριακή11/11/1815:00
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή11/11/1815:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή18/11/1815:00
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝΚυριακή18/11/1815:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή18/11/1815:00
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή18/11/1815:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή18/11/1815:00
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣΚυριακή18/11/1815:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή25/11/1815:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή25/11/1815:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΚυριακή25/11/1815:00
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή25/11/1815:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή25/11/1815:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή25/11/1815:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή02/12/1815:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή02/12/1815:00
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή02/12/1815:00
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝΚυριακή02/12/1815:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή02/12/1815:00
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή02/12/1815:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή09/12/1815:00
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΚυριακή09/12/1815:00
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή09/12/1815:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή09/12/1815:00
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣΚυριακή09/12/1815:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή09/12/1815:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή09/12/1815:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥΚυριακή16/12/1815:00
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή16/12/1815:00
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥΚυριακή16/12/1815:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚυριακή16/12/1815:00
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή16/12/1815:00
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΣΠΡΩΝ ΣΠΙΤΙΩΝΚυριακή16/12/1815:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή06/01/1915:00
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή06/01/1915:00
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΦΡΑΓΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣΚυριακή06/01/1915:00
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑΓΗΠΕΔΟ ΛΕΡΝΑΣΚυριακή06/01/1915:00
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή06/01/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή06/01/1915:00
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΜΕΙΩΝΚυριακή06/01/1915:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ-ΔΟΞΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ - Α.Ο. ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ