Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 14
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 14/10/18 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 14/10/18 | 12:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. | 1-3 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 04/11/18 | 11:30 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. | 3-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 27/10/18 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. | 12-1 |
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 11:00 | 3-0 α.α. | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 11:45 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 7-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 10/11/18 | 10:00 | ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. | 2-3 |
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 10/11/18 | 11:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 5-1 |
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 11/11/18 | 11:00 | ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ. | 2-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 24/11/18 | 12:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 8-0 |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 25/11/18 | 11:00 | ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 7-0 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΑΣΩΠΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 11:30 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. | 1-6 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 11:00 | ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η. | 0-7 |
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 5-3 |
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 11:30 | ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. | 1-2 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 22/12/18 | 10:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 0-7 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Κυριακή | 23/12/18 | 11:00 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι. | 2-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 23/12/18 | 11:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 1-3 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 19/01/19 | 11:00 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 7-1 |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 19/01/19 | 11:00 | ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 3-1 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 19/01/19 | 11:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. | 0-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 02/02/19 | 10:30 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 0-1 |
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 02/02/19 | 12:00 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α. | 1-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 03/02/19 | 11:00 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. | 1-4 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 16/02/19 | 10:30 | ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. | 1-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 11:00 | ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 2-10 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 17/02/19 | 11:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. | 2-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 3-0 |
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 11:00 | ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 0-4 |
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 11:00 | ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ. | 1-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 16/03/19 | 11:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π. | 3-0 |
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 11:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 0-2 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 16/03/19 | 12:00 | ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η. | 0-8 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/19 | 15:00 | ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. | 7-2 |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 15:00 | ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η. | 7-0 |
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 30/03/19 | 15:30 | ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 8-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 13/04/19 | 16:00 | ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | 2-0 |
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 13/04/19 | 16:00 | ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ. | 5-0 |
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 17/04/19 | 15:30 | ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | 3-1 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 04/05/19 | 11:00 | ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΣ Π. | 2-0 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 04/05/19 | 11:00 | ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η. | 2-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 04/05/19 | 15:00 | ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. | 3-6 |