Μαρκούτσος Πέτρος
Πλαίσιο
Ταυγετος
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Δημάκος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 14

Κ 16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή14/10/1800:000-3 α.α.
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/10/1812:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή04/11/1811:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.3-3
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο27/10/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.12-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο27/10/1811:003-0 α.α.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο27/10/1811:45ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-0
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο10/11/1810:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/11/1811:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/11/1811:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο24/11/1812:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή25/11/1811:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.7-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή02/12/1811:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-6
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΥΚΕΑΣΚυριακή09/12/1811:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.0-7
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή09/12/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-3
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/12/1811:30ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο22/12/1810:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή23/12/1811:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή23/12/1811:00
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣ
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣ
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥ
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣ
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝ
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥ
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣ
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ