Ταυγετος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Τεντοεξελιξη
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
Μαρκούτσος Πέτρος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
Lampa
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 14

<< Κ 12 (Β΄ όμιλος)
Κ 16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή14/10/1800:000-3 α.α.
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/10/1812:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή04/11/1811:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.3-3
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο27/10/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.12-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο27/10/1811:003-0 α.α.
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο27/10/1811:45ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-0
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο10/11/1810:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/11/1811:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-1
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/11/1811:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο24/11/1812:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή25/11/1811:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.7-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή02/12/1811:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-6
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΥΚΕΑΣΚυριακή09/12/1811:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.0-7
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή09/12/1811:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-3
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/12/1811:30ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-2
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο22/12/1810:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-7
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή23/12/1811:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή23/12/1811:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο19/01/1911:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.7-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο19/01/1911:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο19/01/1911:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-1
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο02/02/1910:30ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο02/02/1912:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή03/02/1911:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-4
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/02/1910:30ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/02/1911:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-10
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή17/02/1911:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.2-0
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο02/03/1911:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο02/03/1911:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-4
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή03/03/1911:00ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/03/1911:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/03/1911:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣΣάββατο16/03/1912:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.0-8
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο30/03/1915:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.7-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο30/03/1915:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.7-0
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/03/1915:30ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-0
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο13/04/1916:00ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο13/04/1916:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΤετάρτη17/04/1915:30ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
Ρεπό: Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο04/05/1911:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο04/05/1911:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο04/05/1915:00
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ