Τεντοεξελιξη
Lampa
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ξυδης
Δημάκος
Ανούσος
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)

<< Football League
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο20/10/1816:006-0
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή21/10/1816:000-0
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή21/10/1816:002-0
Ρεπό: ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.)"Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ"Κυριακή04/11/1815:008-0
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή04/11/1815:000-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή04/11/1815:003-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή18/11/1813:301-3
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή18/11/1815:001-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1815:001-1
Ρεπό: Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή02/12/1815:003-2
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή02/12/1815:001-2
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)"Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ"Κυριακή02/12/1815:004-1
Ρεπό: ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή16/12/1815:001-1
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή16/12/1815:002-6
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή16/12/1815:000-8
Ρεπό: ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο05/01/1915:000-2
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή06/01/1915:005-0
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή13/01/1915:002-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο26/01/1915:003-4
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή27/01/1915:000-5
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)"Θ. ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ"Κυριακή27/01/1915:001-0
Ρεπό: ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.)

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή03/02/1915:001-0
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή03/02/1915:001-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/02/1915:000-0
Ρεπό: ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή17/02/1915:000-2
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/02/1915:004-3
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/02/1915:002-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/03/1912:003-0 α.α.
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)Ε.Π.Σ. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ Κυριακή10/03/1915:004-1
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή10/03/1915:002-1
Ρεπό: Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή17/03/1912:000-8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή17/03/1915:003-6
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή17/03/1915:003-1
Ρεπό: ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή31/03/1912:007-0
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή31/03/1915:304-2
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)Ε.Π.Σ. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ Κυριακή31/03/1915:302-1
Ρεπό: ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κυριακή14/04/1915:301-3
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΛΕΧΑΙΟΥΚυριακή14/04/1916:301-6
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)Ε.Π.Σ. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ Κυριακή14/04/1916:303-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.)

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/04/1916:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή21/04/1916:30
ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή21/04/1916:30
Ρεπό: ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ (ΓΥΝ.)