Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Τετάρτη | 24/10/18 | 15:15 | ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α. | 0-3 |
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | 1-0 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ. | 1-2 παρ. |
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. | 1-9 |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. | 4-1 παρ. |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. | 0-1 |
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ | Τετάρτη | 31/10/18 | 15:00 | ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | 0-3 |
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Τετάρτη | 12/12/18 | 14:15 | ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-2 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Τετάρτη | 16/01/19 | 14:15 | ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 3-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | ΣΥΚΕΑΣ | Τετάρτη | 16/01/19 | 14:15 | ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. | 3-5 |
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 23/01/19 | 14:15 | ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι. | 2-0 |
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Τετάρτη | 23/01/19 | 14:15 | ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. | 0-5 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (1ος Ημιτελικός) | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Τετάρτη | 06/02/19 | 15:00 | ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-0 |
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ (1ος Ημιτελικός) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 06/02/19 | 15:00 | ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-0 |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ (2ος Ημιτελικός) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Τετάρτη | 20/02/19 | 14:30 | ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) | 1-0 |
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ (2ος Ημιτελικός) | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Τετάρτη | 20/02/19 | 14:30 | ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) | 0-1 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ (Τελικός αγώνας) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 09/03/19 | 14:45 | ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ) | 1-1 (πεν: 6-7) |