Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Football League
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | 2-3 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 27/10/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 27/10/18 | 16:00 | 7-0 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Σάββατο | 27/10/18 | 16:00 | 2-1 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | 2-2 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 28/10/18 | 15:00 | 2-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 03/11/18 | 15:00 | 0-1 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 1-2 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 0-4 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 1-0 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 0-3 α.α. | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 04/11/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Δευτέρα | 05/11/18 | 15:00 | 1-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | 0-2 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 10/11/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 11/11/18 | 15:00 | 2-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | 3-0 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | 1-2 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | 0-1 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Σάββατο | 17/11/18 | 15:00 | 2-3 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | 1-2 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 18/11/18 | 15:00 | 0-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Τετάρτη | 21/11/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Τετάρτη | 21/11/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Τετάρτη | 21/11/18 | 15:00 | 1-1 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Τετάρτη | 21/11/18 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 21/11/18 | 15:00 | 4-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Τετάρτη | 21/11/18 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Τετάρτη | 21/11/18 | 15:00 | 3-0 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Πέμπτη | 22/11/18 | 15:00 | 3-4 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Σάββατο | 24/11/18 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 3-0 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 0-1 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 2-2 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 1-3 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 25/11/18 | 15:00 | 0-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 15:00 | 2-2 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 1-3 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 0-3 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 0-1 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 1-0 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 1-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | 1-2 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Κυριακή | 09/12/18 | 14:00 | 3-1 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Κυριακή | 09/12/18 | 14:30 | 2-3 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Κυριακή | 09/12/18 | 15:00 | 1-1 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 15:00 | 0-2 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Σάββατο | 15/12/18 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Σάββατο | 15/12/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Σάββατο | 15/12/18 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 1-0 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 0-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 22/12/18 | 15:00 | 5-1 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 23/12/18 | 14:00 | 0-3 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 23/12/18 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 23/12/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Κυριακή | 23/12/18 | 15:00 | 2-1 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 23/12/18 | 15:00 | 0-2 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 23/12/18 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 23/12/18 | 15:00 | 2-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 05/01/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Σάββατο | 05/01/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 05/01/19 | 15:00 | 1-2 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 06/01/19 | 14:00 | 3-0 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Τετάρτη | 30/01/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Τετάρτη | 30/01/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Τετάρτη | 30/01/19 | 15:00 | 1-4 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 12/01/19 | 15:00 | 0-2 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 0-2 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 3-0 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 2-1 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 13/01/19 | 15:00 | 2-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Τετάρτη | 30/01/19 | 15:00 | 1-1 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | 3-1 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Σάββατο | 19/01/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 14:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 1-2 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 0-0 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 26/01/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 26/01/19 | 15:00 | 0-2 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 27/01/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Δευτέρα | 28/01/19 | 15:00 | 0-1 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 02/02/19 | 15:00 | 2-2 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 3-1 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Σάββατο | 09/02/19 | 15:00 | 1-2 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 4-1 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 1-2 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Δευτέρα | 11/02/19 | 15:00 | 3-0 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 2-3 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 3-2 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 2-0 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 23/02/19 | 15:00 | 3-0 α.α. | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Σάββατο | 23/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Σάββατο | 23/02/19 | 18:00 | 2-2 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 0-2 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 1-0 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 14:00 | 1-4 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | 3-1 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Σάββατο | 02/03/19 | 15:00 | 0-0 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 0-2 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 1-1 |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Τετάρτη | 06/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Τετάρτη | 06/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 06/03/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Τετάρτη | 06/03/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Τετάρτη | 06/03/19 | 15:00 | 1-2 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Τετάρτη | 06/03/19 | 15:00 | 3-0 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Τετάρτη | 06/03/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Πέμπτη | 07/03/19 | 17:00 | 2-2 |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Σάββατο | 09/03/19 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 10/03/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Κυριακή | 10/03/19 | 15:00 | 1-1 | |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 10/03/19 | 15:00 | 2-2 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 10/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 10/03/19 | 15:00 | 2-1 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Κυριακή | 10/03/19 | 15:00 | 2-0 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 10/03/19 | 17:00 | 0-2 |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 16/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 3-0 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 2-1 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 2-2 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Κυριακή | 17/03/19 | 17:00 | 4-1 |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 23/03/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Σάββατο | 23/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Σάββατο | 23/03/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Σάββατο | 23/03/19 | 15:00 | 0-4 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 0-0 |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | Τετάρτη | 27/03/19 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Τετάρτη | 27/03/19 | 14:00 | 5-0 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Τετάρτη | 27/03/19 | 15:00 | 7-0 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Τετάρτη | 27/03/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Τετάρτη | 27/03/19 | 15:00 | 3-1 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 27/03/19 | 15:00 | 4-1 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Τετάρτη | 27/03/19 | 15:00 | 1-3 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Πέμπτη | 28/03/19 | 15:00 | 0-0 |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Σάββατο | 30/03/19 | 00:00 | 3-0 α.α. | ||
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Σάββατο | 30/03/19 | 15:00 | 0-4 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 0-4 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 0-1 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 2-1 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝ | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 1-1 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Κυριακή | 31/03/19 | 16:00 | 0-1 |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | Σάββατο | 06/04/19 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 06/04/19 | 15:00 | 0-0 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 4-1 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 0-0 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 6-0 | |
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 0-0 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 07/04/19 | 16:00 | 2-2 |
27η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Σάββατο | 13/04/19 | 00:00 | 3-0 α.α. | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Σάββατο | 13/04/19 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Σάββατο | 13/04/19 | 16:00 | 0-7 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Σάββατο | 13/04/19 | 16:00 | 2-0 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Σάββατο | 13/04/19 | 16:00 | 0-5 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Σάββατο | 13/04/19 | 16:00 | 1-1 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 15:00 | 3-1 | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 | 2-1 |
28η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Τετάρτη | 17/04/19 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Τετάρτη | 17/04/19 | 16:00 | 3-0 α.α. | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Τετάρτη | 17/04/19 | 16:00 | 4-2 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Τετάρτη | 17/04/19 | 16:00 | 0-0 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Τετάρτη | 17/04/19 | 16:00 | 4-3 | |
ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ | Τετάρτη | 17/04/19 | 16:00 | 1-3 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Τετάρτη | 17/04/19 | 16:00 | 1-0 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Πέμπτη | 18/04/19 | 16:00 | 4-0 |
29η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Κυριακή | 21/04/19 | 00:00 | 3-0 α.α. | ||
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ | Κυριακή | 21/04/19 | 15:00 | 0-3 α.α. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κυριακή | 21/04/19 | 15:00 | 1-0 | |
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Δευτέρα | 22/04/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Δευτέρα | 22/04/19 | 15:00 | 0-1 | |
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | "ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ" | Δευτέρα | 22/04/19 | 15:00 | 2-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Δευτέρα | 22/04/19 | 15:00 | 1-1 | |
Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | Δευτέρα | 22/04/19 | 15:00 | 2-0 |
30η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. | Κυριακή | 05/05/19 | 00:00 | 0-3 α.α. | ||
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥ | Κυριακή | 05/05/19 | 15:00 | 3-0 α.α. | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | Κυριακή | 05/05/19 | 15:00 | 1-3 | |
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. | Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ | Κυριακή | 05/05/19 | 15:00 | 0-2 | |
Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣ | Κυριακή | 05/05/19 | 15:00 | 0-2 | |
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ | Κυριακή | 05/05/19 | 15:00 | 0-1 | |
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ | Κυριακή | 05/05/19 | 15:00 | 1-3 | |
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | Κυριακή | 05/05/19 | 15:00 | 2-1 |