Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Σάββατο | 24/11/18 | 13:00 | 2-4 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 24/11/18 | 15:00 | 0-3 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | 3-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ | Σάββατο | 01/12/18 | 14:00 | 3-3 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 02/12/18 | 15:00 | 6-0 | |
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Σάββατο | 08/12/18 | 15:00 | 2-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 0-3 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 16/12/18 | 15:00 | 0-6 | |
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ | Σάββατο | 26/01/19 | 13:30 | 0-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 6-0 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 1-4 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 06/01/19 | 15:00 | 1-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) | Δ.Α.Κ. ΝΑΥΠΛΙΟΥ | Σάββατο | 19/01/19 | 13:30 | 0-2 | |
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 3-2 | |
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Κυριακή | 20/01/19 | 15:00 | 0-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 03/02/19 | 11:30 | 0-3 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 0-2 | |
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 03/02/19 | 15:00 | 2-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Σάββατο | 16/02/19 | 15:00 | 3-0 | |
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 4-0 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | 3-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 24/02/19 | 15:00 | 2-1 | |
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ | Κυριακή | 24/02/19 | 16:00 | 2-0 | |
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Κυριακή | 03/03/19 | 15:00 | 4-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 12:00 | 0-8 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 13:45 | 2-2 | |
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 17/03/19 | 15:00 | 3-4 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ | Σάββατο | 23/03/19 | 11:30 | 3-0 | |
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) | ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 7-0 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 24/03/19 | 15:00 | 8-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 12:30 | 0-0 | |
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 31/03/19 | 15:30 | 0-6 | |
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ | Κυριακή | 31/03/19 | 15:30 | 1-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ | Σάββατο | 13/04/19 | 15:00 | 4-0 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 14/04/19 | 16:00 | 8-0 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 14/04/19 | 16:30 | 0-4 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) | ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ | Κυριακή | 21/04/19 | 12:00 | 5-0 | |
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | "ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ" | Κυριακή | 21/04/19 | 16:30 | 5-1 | |
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 21/04/19 | 16:30 | 1-4 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) | ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣ | Κυριακή | 05/05/19 | 16:30 | 1-0 | |
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥ | Κυριακή | 05/05/19 | 16:30 | 0-6 | |
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 05/05/19 | 16:30 | 0-2 |