ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Μαρκούτσος Πέτρος
Χυμοί Λακωνίας
Δημάκος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
Ταυγετος
Ξυδης
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ανούσος
Πλαίσιο

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)

<< Γ΄ Εθνική κατηγορία (8ος όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή18/11/1815:00Διακόπηκε
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΣάββατο24/11/1813:002-4
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο24/11/1815:000-3
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΣάββατο01/12/1814:003-3
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή02/12/1815:006-0
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥΣάββατο08/12/1815:002-0
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή16/12/1815:000-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή16/12/1815:000-6
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΡΑΓΑΝΟΥΚυριακή13/01/1915:00Αναβλήθηκε
Ρεπό: Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή06/01/1915:006-0
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)ΦΙΛΙΚΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣΚυριακή06/01/1915:001-4
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή06/01/1915:001-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)
Ρεπό: Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)
ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)
ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.)

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)
ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.)