Ταυγετος
Δημάκος
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)

<< Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΣάββατο24/11/1812:004-0
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΣάββατο24/11/1812:001-1
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ELPISNIKIΣάββατο24/11/1812:000-5
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο24/11/1815:000-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΗΣΣΙΑΚΟΥΣάββατο01/12/1812:003-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣΣάββατο01/12/1815:001-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή02/12/1812:000-7
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΓΙΑΣ ΜΟΝΗΣ ΔΗΜΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή02/12/1813:300-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ELPISNIKIΠαρασκευή07/12/1815:301-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΡΩΜΑΝΟΥ ΕΛΙΑΣΣάββατο08/12/1811:001-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΣάββατο08/12/1813:001-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣΣάββατο08/12/1814:002-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ELPISNIKIΣάββατο15/12/1813:00
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜΑΛΕΜΕ ΧΑΝΙΩΝΣάββατο15/12/1813:00
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο15/12/1813:00
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή16/12/1815:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ