Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος
Ξυδης
Τεντοεξελιξη
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Lampa
Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 12 (Β΄ όμιλος)

<< Κ 12 (Α΄ όμιλος)
Κ 12 (Τελική φάση) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή24/03/1915:00ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή24/03/1915:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο06/04/1916:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή07/04/1911:00ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-1
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή21/04/1915:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.2-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΣΩΠΟΥΔευτέρα22/04/1916:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-5
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή05/05/1916:00ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.0-8
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή05/05/1917:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο11/05/1911:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.6-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο11/05/1911:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-5
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ