Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Τεντοεξελιξη
Πλαίσιο
Ταυγετος
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Lampa
Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Δημάκος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Κ 14

Κ 16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο12/11/2211:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.2-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή13/11/2211:00, ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη23/11/2215:15ΑΓΓΕΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.1-0
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο26/11/2215:15ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή27/11/2211:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-5
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή27/11/2211:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α.1-2
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο10/12/2210:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή11/12/2211:00
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή11/12/2211:00
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥ00/00/0000:00
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΜΥΚΛΩΝ00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ00/00/0000:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΜΟΛΑΪΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝ00/00/0000:00
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ