Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Πλαίσιο
Lampa
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Χυμοί Λακωνίας
Τεντοεξελιξη
Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΟΙΝΕΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ, 07/11/2019 10:41
 Επιβάλλει  στον ΠΛΑΤΑΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ απαγόρευση εισόδου στον αγωνιστικό χώρο για είκοσι (20) ημέρες ... περισσότερα...
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΕΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ-14, 04/11/2019 16:33
 Η προπόνηση πρεπιλογής ποδοσφαιριστών για την Μεικτή ομάδα Κ 14 που δεν έγινε τη Δευτέρα 4/11 λόγω κακοκαιρίας, θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 8/11 και ώρα 15:30 στο Δημοτικό Στάδιο Φάριδος "Ν. Παπαδάκος" στο Ξηροκάμπι.... περισσότερα...
ΠΟΙΝΕΣ ΑΞΙΩΜΑΤΟΥΧΩΝ, 31/10/2019 10:45
 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟ ΓΕΩΡΓΙΟ, προπονητή του Σωματείου “Α.Ο. ΣΥΚΕΑΣ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ” μια (1) αγωνιστική, από 28-10-2019, και χρηματικό πρόστιμο δέκα (10,00) €. 2η κίτρινη κάρτα ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.2-2
2.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο09/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
3.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-1
4.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
Α1΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
6.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.4-0
7.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
8.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή10/11/1915:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
Β΄ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-4
10.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-1
11.ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-1
12.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή10/11/1915:00, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-3
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο09/11/1900:000-3 α.α.
14.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή10/11/1910:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
15.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή10/11/1910:30ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.5-0
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο09/11/1912:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
17.Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο09/11/1912:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
18.Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/11/1911:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-5
Κ 16
(2η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο09/11/1911:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-1
20.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο09/11/1911:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-5
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
21.ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο09/11/1913:303-0
22.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή10/11/1915:003-5
23.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή10/11/1915:002-1
24.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΚυριακή10/11/1915:004-0
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή10/11/1913:002-0
26.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ - Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣΓΗΠΕΔΟ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΚυριακή10/11/1915:001-0
27.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΧΑΡΩΣΚυριακή10/11/1915:000-1
28.ΝΑΥΠΛΙΟ 2017 - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή10/11/1915:003-1
29.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή10/11/1915:007-0
30.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή10/11/1915:000-1
31.ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΚυριακή10/11/1915:000-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/11/1915:00
2.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/11/1915:00
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/11/1915:00
Α1΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
6.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
7.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/11/1915:00
8.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/11/1915:00
Β΄ Κατηγορία
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
10.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή17/11/1915:00
11.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή17/11/1915:00
12.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή17/11/1915:00
Κ 14 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/11/1911:00
14.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/11/1911:00
Κ 14 (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο16/11/1910:00
16.Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/11/1911:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (7ος όμιλος)
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο16/11/1915:00
18.Π.Α.Ο. ΒΑΡΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΩΣ"ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΛΑΚΟΣ"Σάββατο16/11/1915:00
19.Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΙ - ΝΑΥΠΛΙΟ 2017ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΣάββατο16/11/1915:00
20.Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ "ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ"Σάββατο16/11/1915:00
21.ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣάββατο16/11/1915:00
22.ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΦ. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣΣάββατο16/11/1915:00
23.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο16/11/1915:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.