Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport
Τεντοεξελιξη
Ταυγετος
Ανούσος
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος
Δημάκος
Lampa

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΕΡΙΟΔΟΙ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ 2019-2020, 11/4/2019 15:34
 Αναλυτικά οι περίοδοι μετεγγραφών επαγγελματιών και ερασιτεχνών ποδοσφαιριστών περιόδου 2019-2020, έχουν ως εξής:   Επαγγελματίες ποδοσφαιριστές (εγχώριες και διεθνείς μετεγγραφές/δανεισμοί)   α) Θερινή περίοδος από 01/07/2019 έως 31/08/2019 (00:00 ώρα Ελλάδας).   β) Χειμερινή περίοδος από 01/01/2020 έως 31/01/2020 (00:00 ώρα Ελλάδας).   ¶νεργοι Επαγγ... περισσότερα...
ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Κ 14 , 04/4/2019 09:47
 Η μικτή ομάδα της Ένωσής μας, μαζί με τις αντίστοιχες της ΕΠΣ Μακεδονίας και Πιερίας στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής Κ-14  είναι οι ομάδες που θα λάβουν έπαθλα για τον σεβασμό τους στις αξίες του «ευ αγωνίζεσθαι» στην 1η φάση των δύο διοργανώσεων.   Τα αποτελέσματα προέκυψαν μετά την υλοποίηση του άρθρ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, 22/3/2019 12:40
 Η Εκτελεστική Επιτροπή της Ένωσής μας εκφράζει τη βαθιά της θλιψη και τα συλλυπητήρια της στους οικείους και στους συγγενείς του αείμνηστου Δημήτρη Κούρλα (πρ. Προέδρου Κάστρου Γερακίου) και αποφασίζει να τηρηθεί ενός (1) λεπτού σιγή στη μνήμη του σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου 23/3/2019 και 24/3/2019.... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κ 14
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΓΕΡΑΚΙΟΥΤετάρτη17/04/1915:30ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
Football League
(28η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΤετάρτη17/04/1900:000-3 α.α.
3.Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΕ.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣΤετάρτη17/04/1916:003-0 α.α.
4.ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥΤετάρτη17/04/1916:004-2
5.Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤετάρτη17/04/1916:000-0
6.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΤετάρτη17/04/1916:004-3
7.ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥΤετάρτη17/04/1916:001-3
8.Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη17/04/1916:001-0
9.Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΓΗΠΕΔΟ ΔΟΞΑΣ ΔΡΑΜΑΣΠέμπτη18/04/1916:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο20/04/1911:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
2.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΔευτέρα22/04/1916:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή21/04/1915:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
4.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΣΩΠΟΥΔευτέρα22/04/1916:00ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΜΑΡΚΟΣ Π.
Football League
(29η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
5.Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚυριακή21/04/1900:00
6. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή21/04/1915:00
7.ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή21/04/1915:00
8.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή21/04/1915:00
9.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ"ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ"Κυριακή21/04/1915:00
10.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή21/04/1915:00
11.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣΚυριακή21/04/1915:00
12.Α.Ε.Π. ΗΡΑΚΛΗΣ - ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή21/04/1915:00
Β΄ Κατηγορία γυναικών (2ος όμιλος)
(14η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.Α.Ο. ΦΕΙΔΩΝ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.)ΛΕΡΝΑΣΚυριακή21/04/1916:30
14.ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΓΥΝ.) - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008 (ΓΥΝ.)ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή21/04/1916:30
15.ΑΡΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή21/04/1916:30
Γ΄ Κατηγορία γυναικών (4ος όμιλος)
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ (ΓΥΝ.) - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. (ΓΥΝ.)ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή21/04/1912:00
17.ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ (ΓΥΝ.) - ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΓΥΝ.)"ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ"Κυριακή21/04/1916:30
18.ΔΟΞΑ ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ (ΓΥΝ.) - Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ (ΓΥΝ.)ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ ΜΙΔΕΑΣΚυριακή21/04/1916:30

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.