ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ, 22/1/2017 09:55
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ  ΠΑΙΔΩΝ   ΑΓΩΝΑΣ: Ε.Π.Σ.ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ- Ε.Π.Σ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:  ΠΑΙΔΩΝ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑ:ΤΕΤΑΡΤΗ  25-1-2017                       Α/Α                ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΗΜΟ  ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ          ΣΩΜΑΤΕΙΟ             1   ΑΝΤΩΝΙΟΥ   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ    2   ΑΝΤ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΝΕΩΝ, 22/1/2017 09:53
 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ  ΝΕΩΝ   ΑΓΩΝΑΣ: Ε.Π.Σ.ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ- Ε.Π.Σ.ΛΑΚΩΝΙΑΣ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:  ΝΕΩΝ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΓΩΝΑ:ΤΕΤΑΡΤΗ  25-1-2017           Α/Α       ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ     ΑΘΛΗΤΗ          ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ          ΣΩΜΑΤΕΙΟ                 1   ΑΓΓΑΝΗΣ   ΝΙΚΟΛΑΟΣ  2001  ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ    2   ΔΙΑ... περισσότερα...
ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ 30/1/2017, 18/1/2017 14:00
           Η Ένωση  Ποδοσφαιρικών   Σωματείων  Λακωνίας   σε συνεργασία με τον Δήμο Ευρώτα "Την Ευρωπαϊκή Πρωτεύουσα των Σπορ  2017" έχουν την  τιμή να σας προσκαλέσουν στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας.   Δευτέρα 30 Ιανουαρίου 2017, ώρα : 7 μ.μ  - Πνευματικό Κέντρο Κροκεών                                 Ο Προεδρος Ε.Π.Σ. Λακ... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο21/01/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-0
2.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο21/01/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.5-1
3.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο21/01/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-3
4.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-0
5.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή22/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
6.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή22/01/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-5
Α1΄ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο21/01/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1
8.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο21/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-2
9.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή22/01/1711:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
10.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
11.Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.7-1
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο21/01/1700:003-0 α.α.
13.ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο21/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-4
14.Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/01/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.1-4
15.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.2-0
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο21/01/1700:003-0 α.α.
17.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.4-0
18.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-5
Football League
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΧΑΡΝΩΝΣάββατο21/01/1714:001-2
20.Ο.Φ.Η. - ΛΑΜΙΑ"Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"Σάββατο21/01/1716:001-2
21.ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή22/01/1715:001-3
22.Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΤΡΙΚΑΛΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή22/01/1715:000-2
23.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΧΑΝΙΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή22/01/1715:000-0
24.ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΕΡΡΩΝΚυριακή22/01/1715:000-0
25.ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΙΓΙΝΙΟΥΚυριακή22/01/1715:001-2
26.ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥΚυριακή22/01/1715:003-0
27.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή22/01/1715:001-0
Πρωτάθλημα νέων Football League (1ος όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝΣάββατο21/01/1715:003-0
29.ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝΚυριακή22/01/1711:001-3
30.Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΜΟΡΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή22/01/1711:00Αναβλήθηκε
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ (ΓΥΝ.) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.)ΛΕΩΝΙΔΙΟΥΚυριακή22/01/1715:000-9
32.ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.) - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ (ΓΥΝ.)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή22/01/1715:006-0
Πρωτάθλημα παίδων (Β΄ όμιλος)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή22/01/1711:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-4

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία
(17η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣάββατο28/01/1700:00
2.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο28/01/1715:00
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/01/1715:00
4.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή29/01/1715:00
5.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή29/01/1715:00
6.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή29/01/1715:00
Α1΄ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο28/01/1715:00
8.Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο28/01/1715:00
9.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00
10.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή29/01/1715:00
11.Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/01/1715:00
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
12.ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο28/01/1700:00Αναβλήθηκε
13.ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/01/1715:00
14.Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο28/01/1715:00
15.ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο28/01/1715:00
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο28/01/1700:00Αναβλήθηκε
17.Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΙΚΑΣΚυριακή29/01/1715:00
18.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή29/01/1715:00
Football League
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Ο.Φ.Η."ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"Σάββατο28/01/1715:00
20.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΑΜΙΑ"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"Κυριακή29/01/1715:00
21.ΤΡΙΚΑΛΑ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝΚυριακή29/01/1715:00
22.ΧΑΝΙΑ - Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣΚυριακή29/01/1715:00
23.ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΙΝΗΣΚυριακή29/01/1715:00
24.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή29/01/1715:00
25. Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή29/01/1715:00
26.ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00
27.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΚυριακή29/01/1715:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία γυναικών (6ος όμιλος)
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ (ΓΥΝ.) - ΚΑΡΥΑΤΙΔΕΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (ΓΥΝ.)ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων παίδων
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΕ.Π.Σ. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ Τετάρτη25/01/1711:00
30.ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΓΗΠΕΔΟ Α. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣΤετάρτη25/01/1713:00
31.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΠΑΙΔΩΝΕ.Π.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη25/01/1713:00
Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων νέων
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΜΙΚΤΗ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝΕ.Π.Σ. ΑΙΤ/ΝΙΑΣ Τετάρτη25/01/1713:00
33.ΜΙΚΤΗ ΑΧΑΪΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΗΛΕΙΑΣ ΝΕΩΝΓΗΠΕΔΟ Α. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣΤετάρτη25/01/1715:00
34.ΜΙΚΤΗ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ ΝΕΩΝΕ.Π.Σ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣΤετάρτη25/01/1715:00
Πρωτάθλημα παίδων (Α΄ όμιλος)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/01/1711:00
36.ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή29/01/1711:00
Πρωτάθλημα παίδων (Β΄ όμιλος)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΥΚΕΑΣΚυριακή29/01/1711:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.