Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Γήπεδο ΑΜΥΚΛΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 21 από 168 Επόμενο Τελευταίο

Πληροφορίες

Περιοχή: ΑΜΥΚΛΕΣ
Τύπος: Συνθετικός χλοοτάπητας
Διαστάσεις: 0 x 0 μ.
Διαθέτει: Αποδυτήρια
Έδρα: Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ, ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ, ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ, ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ, Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣ, Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ
Δεύτερη έδρα: Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ, ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ


Τελευταίοι και προσεχείς αγώνες

ΔιοργάνωσηΑγώναςΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων παίδων (10ος όμιλος)ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝΤετάρτη03/01/1812:305-1
2.Πρωτάθλημα προεπιλογής Εθνικών ομάδων νέων (10ος όμιλος)ΜΙΚΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΝΕΩΝ - ΜΙΚΤΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΝΕΩΝΤετάρτη03/01/1814:300-1
3. Α1΄ ΚατηγορίαΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο06/01/1815:002-0
4. Β΄ ΚατηγορίαΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚυριακή07/01/1815:001-0
5.Πρωτάθλημα νέωνΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣάββατο13/01/1811:000-1
6. Β΄ ΚατηγορίαΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Σάββατο13/01/1815:004-3
7. Β΄ ΚατηγορίαΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Κυριακή14/01/1811:452-1
8. Α΄ ΚατηγορίαΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΚυριακή14/01/1815:000-0
9.Πρωτάθλημα παίδωνΑ.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣάββατο20/01/1811:002-0
10. Α1΄ ΚατηγορίαΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Σάββατο20/01/1815:002-0
11. Β΄ ΚατηγορίαΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚυριακή21/01/1811:002-2
12. Β΄ ΚατηγορίαΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΚυριακή21/01/1815:007-0
13.Πρωτάθλημα νέων Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣάββατο27/01/1809:30
14. Β΄ ΚατηγορίαΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Σάββατο27/01/1815:00
15. Β΄ ΚατηγορίαΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΚυριακή28/01/1811:30
16. Α΄ ΚατηγορίαΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή28/01/1815:00
17. Α1΄ ΚατηγορίαΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο03/02/1815:00
18.Πρωτάθλημα παίδωνΑ.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.Κυριακή04/02/1811:00
19. Β΄ ΚατηγορίαΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚυριακή04/02/1815:00
20.Πρωτάθλημα νέων Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣάββατο10/02/1811:00
21. Β΄ ΚατηγορίαΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣάββατο10/02/1815:00
22. Β΄ ΚατηγορίαΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚυριακή11/02/1811:00
23. Α1΄ ΚατηγορίαΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Κυριακή11/02/1815:00