Navis
Petroulis
Lampa
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ανούσος
Ημιχρονο Sport
wecare-ambulance
Δημάκος
Ταυγετος
Τεντοεξελιξη
Μαρκούτσος Πέτρος
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2015-2016
Α1΄ Κατηγορία

<< Play out Α΄ κατηγορίας
Αγώνας κατάταξης 11ης-12ης θέσης Α΄ κατηγορίας >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
06/03/1621ηΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΜΠΑΤΙΣΤΑΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ3
05/03/1621ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
05/03/1621ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4
05/03/1621ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΚΟΥΡΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1
05/03/1621ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
05/03/1621ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
28/02/1620ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
28/02/1620ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
21/02/1619ηΑ.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2
21/02/1619ηΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΖΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
14/02/1618ηΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΛΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2
13/02/1618ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΤΣΙΡΙΜΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
07/02/1617ηΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΑΡΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
07/02/1617ηΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΚΟΤΣΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1
07/02/1617ηΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
07/02/1617ηΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/02/1617ηΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝTOPALI KLAJDI 1
31/01/1616ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1
31/01/1616ηΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
30/01/1616ηΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1
30/01/1616ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2
30/01/1616ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1
30/01/1616ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΕΝΑΞΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ2
23/01/1615ηΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
23/01/1615ηΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΛΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2
17/01/1614ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΡΓΕΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2
17/01/1614ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 4
17/01/1614ηΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΚΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1
17/01/1614ηΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΕΝΑΞΑΣ ΜΑΡΚΟΣ1
16/01/1614ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝTOPALI KLAJDI 1
10/01/1613ηΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2
10/01/1613ηΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
10/01/1613ηΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3
09/01/1613ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΝΤΑΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
09/01/1613ηΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
20/12/1512ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΕΝΑΞΑΣ ΜΑΡΚΟΣ1
19/12/1512ηΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1
13/12/1511ηΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
12/12/1511ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
06/12/1510ηΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥDERNOVA JETON 1
06/12/1510ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥTOPALI KLAJDI 1
06/12/1510ηΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3
05/12/1510ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ 1
05/12/1510ηΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΑΚΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
05/12/1510ηΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΤΣΙΛΙΒΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ3
05/12/1510ηΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2
29/11/15Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΜΠΕΚΕΛΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 1
28/11/15Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
21/11/15ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
15/11/15Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΚΑΡΑΜΙΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
15/11/15Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
15/11/15ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΤΡΕΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
08/11/15ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΡΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
08/11/15ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΜΑΡΚΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ3
08/11/15ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΟΥΡΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ3
07/11/15ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
01/11/15Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝNALBANDIAN VACHACAN2
31/10/15Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΩΣΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
25/10/15Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
25/10/15ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
24/10/15ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΥΜΕΡΙ ΣΟΥΛΒΑΝ 1
24/10/15ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΜΠΑΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
24/10/15ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΕΝΑΞΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
18/10/15ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
11/10/15ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΧΑΡΑΜΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1
10/10/15Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΛΕΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
10/10/15Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
10/10/15Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
04/10/15Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ1
04/10/15ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΚΟΤΣΩΝΑΣ ΗΛΙΑΣ1
04/10/15ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΡΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
04/10/15ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
04/10/15ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΜΟΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3
04/10/15ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
04/10/15ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
03/10/15ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
03/10/15ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΡΓΕΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1