Ψητοπωλείο Παρθενών
Τεντοεξελιξη
Μαρκούτσος Πέτρος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Navis
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ημιχρονο Sport
Δημάκος
wecare-ambulance
Petroulis
Χυμοί Λακωνίας
Ταυγετος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Lampa
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2013-2014
Α΄ Κατηγορία

<< Α1΄ Κατηγορία
Πρωτάθλημα Πρωταθλητών Ε.Π.Σ. >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
13/04/1426ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚΟΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1
12/04/1426ηΑ.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ4
06/04/1425ηΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΜΠΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
30/03/1424ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΤΡΕΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
29/03/1424ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
23/03/1423ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΥΜΕΡΙ ΣΟΥΛΒΑΝ 1
23/03/1423ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
23/03/1423ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
22/03/1423ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
22/03/1423ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΤΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1
22/03/1423ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
16/03/1422ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
15/03/1422ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣDINI XHULIANO 4
09/03/1421ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
23/02/1420ηΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΑΡΑΜΙΧΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ5
23/02/1420ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗIORGU CLAUDIU GHEORGHE 2
23/02/1420ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΧΟΥΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1
22/02/1420ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1
22/02/1420ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣOMERAJ ANDON2
22/02/1420ηΑ.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΙΚΩΝ4
16/02/1419ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΛΑΓΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4
16/02/1419ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΑΡΟΥΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1
16/02/1419ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
16/02/1419ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΜΠΟΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ1
15/02/1419ηΑ.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΛΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4
15/02/1419ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4
15/02/1419ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
09/02/1418ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣΤΡΑΤΗΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
09/02/1418ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΧΟΥΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1
09/02/1418ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΚΕΥΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
08/02/1418ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4
02/02/1417ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
01/02/1417ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΛΕΙΜΟΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
01/02/1417ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΖΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
26/01/1416ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ DINI XHULIANO 1
26/01/1416ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
26/01/1416ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΛΕΜΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2
25/01/1416ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
19/01/1415ηΑ.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1
19/01/1415ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2
18/01/1415ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΠΑΠΑΚΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
12/01/1414ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1
12/01/1414ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2
05/01/1413ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
22/12/1312ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗKOΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
22/12/1312ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΡΗΓΑΣ ΣΕΡΤΖΙΟΥ5
22/12/1312ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2
22/12/1312ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΑΡΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
22/12/1312ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
21/12/1312ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1
15/12/1311ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
15/12/1311ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ5
14/12/1311ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
08/12/1310ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ1
08/12/1310ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣDERNOVA JETON 4
01/12/13ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ4
01/12/13ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΛΙΑΚΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2
01/12/13ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΦΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
30/11/13ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
23/11/13ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
17/11/13ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 1
17/11/13ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
17/11/13ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΧΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4
03/11/13Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΤΣΙΛΙΒΙΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
03/11/13Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗDERNOVA JETON 2
03/11/13ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΖΙΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
02/11/13Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΑΡΚΑΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4
02/11/13ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΜΑΡΚΕΛΙΑΝΟ 1
26/10/13ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ KOΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
26/10/13ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1
26/10/13ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2
20/10/13Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
13/10/13Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ2
13/10/13Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΝΙΚΟΣ2
13/10/13ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣIORGU CLAUDIU GHEORGHE 1
05/10/13ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΒΟΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1