Ημιχρονο Sport
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Πλαίσιο
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Α1΄ Κατηγορία

<< Play off A1΄ κατηγορίας

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο01/10/1616:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.1-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο01/10/1616:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-4
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή02/10/1616:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-4
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή02/10/1616:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή02/10/1616:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο08/10/1616:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο08/10/1616:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/10/1616:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή09/10/1616:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο15/10/1616:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο15/10/1616:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-3
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή16/10/1616:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.5-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή16/10/1616:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.3-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/10/1616:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο22/10/1616:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο22/10/1616:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή23/10/1616:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/10/1616:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή23/10/1616:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο29/10/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.5-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο29/10/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή30/10/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή30/10/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο05/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.4-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο05/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή06/11/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.6-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή06/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή06/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο12/11/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή13/11/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.4-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή13/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή13/11/1615:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-3
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο19/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή20/11/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή20/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο26/11/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.7-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/11/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή27/11/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-2
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή27/11/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή04/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/12/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/12/1615:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή04/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.0-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο10/12/1617:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή11/12/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή11/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.3-0 α.α.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/12/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο17/12/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο17/12/1617:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο07/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/01/1715:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή08/01/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/01/1715:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο14/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο14/01/1715:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.1-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/01/1715:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.0-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.6-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο21/01/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο21/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή22/01/1711:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΕΚΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.7-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο28/01/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο28/01/1715:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.5-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.2-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή29/01/1715:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.7-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/01/1715:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο04/02/1715:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο04/02/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο04/02/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή05/02/1715:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή05/02/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο11/02/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.5-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο11/02/1715:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο11/02/1715:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο11/02/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.2-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο11/02/1715:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-1