Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Τεντοεξελιξη
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Μαρκούτσος Πέτρος
Ταυγετος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Πλαίσιο
Lampa

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο12/10/1916:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.5-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο12/10/1916:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-0
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή13/10/1916:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή13/10/1916:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.2-4
Ρεπό: Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο19/10/1916:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.2-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή20/10/1916:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή20/10/1916:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-3
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή20/10/1916:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο26/10/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.0-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο26/10/1915:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.5-2
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή27/10/1910:45ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή27/10/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.3-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή03/11/1915:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή03/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.0-0
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-4
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ.1-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή10/11/1915:00, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.3-3
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή17/11/1911:30ΜΑΡΚΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.6-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή17/11/1915:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-4
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή17/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.2-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή17/11/1915:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο23/11/1915:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή24/11/1914:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή24/11/1915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΚΟΠΑΡΑΝΤΖΟΣ Η.
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή01/12/1915:00
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή01/12/1915:00
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο07/12/1915:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο07/12/1915:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή08/12/1915:00
Ρεπό: Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο14/12/1915:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο14/12/1915:00
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή15/12/1915:00
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή15/12/1915:00
Ρεπό: Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ
Ρεπό: Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ
Ρεπό: Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ