wecare-ambulance
Χυμοί Λακωνίας
Δημάκος
Lampa
Ταυγετος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport
Τεντοεξελιξη
Navis
Πλαίσιο
Ανούσος
Petroulis
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Α΄ Κατηγορία Β΄ Όμιλος

<< Α΄ Κατηγορία Α΄ Όμιλος
Α΄ Κατηγορία Γ΄ Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο17/10/2000:003-0 α.α.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΣάββατο17/10/2016:00ΣΙΑΧΑΜΗ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.2-4
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/10/2016:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.4-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο24/10/2000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο24/10/2015:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.8-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή25/10/2015:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή25/10/2015:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο31/10/2000:000-3 α.α.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο31/10/2015:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.2-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣΚυριακή01/11/2015:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-8
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00Αναβλήθηκε
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΒΡΟΝΤΑΜΑ00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΦΙΛΙΣΙΟΥ00/00/0000:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣ00/00/0000:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑ00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΦΙΛΙΣΙΟΥ00/00/0000:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ00/00/0000:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ00/00/0000:00


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΦΙΛΙΣΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΒΡΟΝΤΑΜΑ00/00/0000:00
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ00/00/0000:00


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΒΡΟΝΤΑΜΑ00/00/0000:00
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣ00/00/0000:00


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ00/00/0000:00


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥ00/00/0000:00
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑ00/00/0000:00
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:00
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣ00/00/0000:00
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ00/00/0000:00


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΙΝΑΣ00/00/0000:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΦΙΛΙΣΙΟΥ00/00/0000:00