Ταυγετος
Lampa
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Τεντοεξελιξη
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
Δημάκος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Πρωτάθλημα Παίδων (Τελική φάση)

<< Πρωτάθλημα Παίδων (ΣΤ΄ όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (1ος αγώνας)ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο17/03/1211:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΚΑΣ Α.0-3
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο17/03/1212:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ (1ος αγώνας)ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/03/1211:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.4-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο24/03/1211:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο24/03/1211:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2ος αγώνας)ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο24/03/1212:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ (2ος αγώνας)ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο24/03/1216:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.0-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο31/03/1211:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο31/03/1211:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (1ος αγώνας)ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο31/03/1211:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-5
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1ος αγώνας)ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/04/1212:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη11/04/1217:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.1-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο21/04/1211:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-3 (πεν: 5-6)
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ (2ος αγώνας)ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/04/1211:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (2ος αγώνας)ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο21/04/1211:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ (2ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή22/04/1217:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.6-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ (Ημιτελικός αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο05/05/1217:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (Ημιτελικός αγώνας)ΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο05/05/1217:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Τελικός αγώνας)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο19/05/1218:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.2-1