ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
wecare-ambulance
Πλαίσιο
Lampa
Τεντοεξελιξη
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ημιχρονο Sport
Ταυγετος
Δημάκος
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων

<< Κύπελλο Ελλάδος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΦΙΛΙΣΙΟΥΤετάρτη03/11/2114:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΤετάρτη03/11/2114:15ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤετάρτη03/11/2114:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.0-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΔΑΦΝΙΟΥΤετάρτη10/11/2114:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΤετάρτη10/11/2114:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.5-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΤετάρτη10/11/2114:15ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Τετάρτη17/11/2114:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.0-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη17/11/2114:15ΜΑΡΚΟΣ Π., ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.6-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΤετάρτη17/11/2114:15ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΥ Α.4-0
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη24/11/2114:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-1
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη01/12/2114:15ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.4-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη08/12/2114:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη08/12/2114:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΤετάρτη15/12/2114:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-1 (πεν: 3-4)
Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη15/12/2114:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.2-3 παρ.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη19/01/2214:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΤετάρτη19/01/2214:15ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.1-3
Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη26/01/2214:15ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.1-6
Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη16/02/2215:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-5


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ (1ος Ημιτελικός)ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΤετάρτη23/03/2215:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-3
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (1ος Ημιτελικός)ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη23/03/2215:30ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ (2ος Ημιτελικός)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΤετάρτη30/03/2216:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.3-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. (2ος Ημιτελικός)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη30/03/2216:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (Τελικός αγώνας)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ00/00/0000:00


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ (Τελικός αγώνας)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο07/05/2216:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ)0-1