Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών
Πλαίσιο
Ημιχρονο Sport
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Κύπελλο Ερασιτεχνών


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο08/09/1216:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο08/09/1216:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή09/09/1216:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.5-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή09/09/1216:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-1 παρ.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή09/09/1216:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή09/09/1216:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο15/09/1212:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.4-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο15/09/1216:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο15/09/1216:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο15/09/1216:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/09/1211:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-3 (πεν: 0-3)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή16/09/1216:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/09/1216:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή16/09/1216:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή16/09/1216:30ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο22/09/1216:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο22/09/1216:30ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.4-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο22/09/1216:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-2
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο22/09/1216:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-8
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο22/09/1216:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-7
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή23/09/1216:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή23/09/1216:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.2-1 παρ.
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή23/09/1216:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή23/09/1216:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή23/09/1216:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή23/09/1218:45ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο06/10/1215:30ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-4 παρ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή07/10/1215:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.4-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή07/10/1215:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΤετάρτη21/11/1214:15ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.3-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη21/11/1214:15ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.4-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη21/11/1214:15ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΤετάρτη28/11/1214:15ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ (Ημιτελικος (1ος αγώνας))ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΤετάρτη09/01/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (Ημιτελικός (1ος αγώνας))ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤετάρτη09/01/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ (Ημιτελικός (2ος αγώνας))ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΤετάρτη16/01/1314:15ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Ημιτελικός (2ος αγώνας))Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη16/01/1314:15ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ (Τελικός αγώνας)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή24/03/1316:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.0-3