Ταυγετος
Χυμοί Λακωνίας
Τεντοεξελιξη
Μαρκούτσος Πέτρος
Ανούσος
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Lampa
Δημάκος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)

<< Β΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο29/10/2215:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.0-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΣΩΠΟΥΣάββατο29/10/2215:003-0 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή30/10/2215:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΥ Α.6-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΙΑΤΩΝΚυριακή11/12/2210:45
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣάββατο05/11/2200:000-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο05/11/2215:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο05/11/2215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Α.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΑΣΩΠΟΥΚυριακή06/11/2215:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο12/11/2215:003-0 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο12/11/2215:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.3-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο12/11/2215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.0-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΙΑΤΩΝΚυριακή13/11/2215:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή20/11/2211:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή20/11/2211:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΓΕΛΟΥ Ε.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή20/11/2215:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΣΩΠΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο26/11/2200:000-3 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο26/11/2215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή27/11/2215:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.3-0
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο03/12/2200:003-0 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο03/12/2215:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή04/12/2210:45ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΝΙΑΤΩΝΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο10/12/2200:00Αναβλήθηκε
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο10/12/2215:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο10/12/2215:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή11/12/2215:00
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/12/2200:00Αναβλήθηκε
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/12/2215:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/2211:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΙΑΤΩΝΚυριακή18/12/2215:00
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΣΥΚΕΑΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΣΩΠΟΥ00/00/0000:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΙΑΤΩΝ00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΙΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΣΩΠΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΥΚΕΑΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΑΣΩΠΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΝΙΑΤΩΝ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΥΚΕΑΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΣΩΠΟΥ00/00/0000:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥ00/00/0000:00
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΝΙΑΤΩΝ00/00/0000:00
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣ00/00/0000:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥ00/00/0000:00
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ00/00/0000:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΥΚΕΑΣ00/00/0000:00
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΣΩΠΟΥ00/00/0000:00
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"00/00/0000:00
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ00/00/0000:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ00/00/0000:00
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥ00/00/0000:00
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ00/00/0000:00
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄