Πλαίσιο
Ταυγετος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
wecare-ambulance
Δημάκος
Χυμοί Λακωνίας
Τεντοεξελιξη
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ανούσος
Navis
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Lampa
Petroulis
Ημιχρονο Sport
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 12 (Β΄ Όμιλος)

<< Κ 12 (Α΄ Όμιλος)
Κ 14 (Α΄ Όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο21/10/2316:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.3-0
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή12/11/2310:00ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή12/11/2310:30, ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή05/11/2311:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή05/11/2311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-3
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή05/11/2311:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΛΑΜΠΟΥΔΗΣ Δ.2-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή19/11/2311:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-0
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο25/11/2310:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο25/11/2310:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο02/12/2309:45ΜΑΡΚΟΥ Α.0-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο02/12/2311:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή03/12/2310:30ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο16/12/2310:00ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-1
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/12/2311:30ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.1-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή17/12/2310:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο20/01/2411:00ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή21/01/2411:00ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο27/01/2410:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο03/02/2411:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή04/02/2411:00ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΣΙΑΜΑΣΦΥΡΗΣ Α.1-2
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή04/02/2411:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο17/02/2410:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο17/02/2410:30ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή18/02/2411:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.0-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή03/03/2410:00ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΡΑΜΜΟΣ Κ., ΚΑΡΑΤΣΙΒΟΥΔΗ Π.3-0
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/03/2411:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Π.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή03/03/2411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΓΕΤΗΣ Π.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο30/03/2411:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΝΤΖΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Π.1-0
ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο30/03/2411:00ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΓΕΤΗΣ Π.0-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή31/03/2411:00ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ Π.6-0