Μαρκούτσος Πέτρος
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
Πλαίσιο
Navis
wecare-ambulance
Ταυγετος
Τεντοεξελιξη
Ημιχρονο Sport
Petroulis
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
Lampa
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Πρωτάθλημα Πρωταθλητών Ε.Π.Σ. (5ος όμιλος)

<< Α΄ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή28/04/2414:301-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΚυριακή28/04/2415:302-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή28/04/2417:004-0
Ρεπό: ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΤετάρτη01/05/2417:001-2
Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΠέμπτη02/05/2413:000-0
ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΠέμπτη02/05/2417:002-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή12/05/2415:455-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή12/05/2417:003-0
ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΚυριακή12/05/2417:002-2
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΤετάρτη15/05/2414:303-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη15/05/2417:002-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΤετάρτη15/05/2417:001-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΚυριακή19/05/2415:002-2
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή19/05/2417:000-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή19/05/2417:002-0
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή26/05/2416:156-0
ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΚυριακή26/05/2416:150-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή26/05/2416:153-0
Ρεπό: ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΖΑΡΟΥΧΛΕΪΚΩΝΚυριακή02/06/2417:004-2
Α.Ο. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥΚυριακή02/06/2417:002-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝΚυριακή02/06/2417:001-3
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ