Ξυδης
Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος
Τεντοεξελιξη
Lampa
Μαρκούτσος Πέτρος
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
Ταυγετος
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Πρωτάθλημα Παίδων (Ε' Όμιλος)

<< Πρωτάθλημα Παίδων (Δ' Όμιλος)
Πρωτάθλημα Παίδων (ΣΤ' Όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο13/10/1211:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.0-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο13/10/1211:003-0 α.α.
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο27/10/1211:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο03/11/1211:000-3 α.α.
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο10/11/1211:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΚΛΑΓΚΟΣ Χ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-5
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο10/11/1211:00ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή25/11/1211:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.11-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή25/11/1211:003-0 α.α.
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ00/00/0000:000-3 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή09/12/1211:00ΚΟΥΚΙΟΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-7
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο22/12/1200:000-3 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο22/12/1211:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0 α.α.
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Σάββατο05/01/1300:003-0 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο05/01/1315:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο19/01/1311:00ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.24-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο19/01/1311:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΡΟΥΣΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.2-5
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο02/02/1300:000-3 α.α.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο02/02/1311:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-9
Ρεπό: ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Σάββατο16/02/1300:003-0 α.α.
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο16/02/1311:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.17-0
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ