ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Δημάκος
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Ξυδης
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ταυγετος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Α1΄ Κατηγορία

<< Play out Α΄ κατηγορίας
Α΄ Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο12/10/1316:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.4-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή13/10/1316:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή13/10/1316:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή13/10/1316:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή13/10/1316:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή13/10/1316:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο19/10/1316:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.1-1
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο19/10/1316:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο19/10/1316:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-1
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή20/10/1316:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.0-2
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή20/10/1316:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή20/10/1316:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο26/10/1316:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.3-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο26/10/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή27/10/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή27/10/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/10/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή27/10/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο02/11/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο02/11/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΛΙΑΡΟΣ Σ.1-2
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή03/11/1315:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.5-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή03/11/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.5-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή03/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-3
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή03/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο09/11/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-0
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο09/11/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.1-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο09/11/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή10/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.1-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή10/11/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΔΡΑΚΟΥ Ε., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή10/11/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο16/11/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.5-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο16/11/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή17/11/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή17/11/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.4-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή17/11/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.3-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/11/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο23/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή24/11/1315:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή24/11/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή24/11/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-1
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή24/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο30/11/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-1
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο30/11/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή01/12/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.2-4
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή01/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή01/12/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.2-2
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή01/12/1315:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο07/12/1315:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.5-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο07/12/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή08/12/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΡΟΥΣΚΑΣ Β.0-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή08/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.6-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή08/12/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή08/12/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο14/12/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή15/12/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/12/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-4
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή15/12/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-4
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή15/12/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο21/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-0
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο21/12/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή22/12/1315:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή22/12/1315:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή22/12/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή22/12/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο04/01/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.6-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο04/01/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-8
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο04/01/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-2
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο04/01/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-4
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή05/01/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή05/01/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο11/01/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή12/01/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή12/01/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.3-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο18/01/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.0-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο18/01/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.6-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή19/01/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή19/01/1415:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή19/01/1415:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.6-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο25/01/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο25/01/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή26/01/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.2-2
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή26/01/1415:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή26/01/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή26/01/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο01/02/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο01/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-3
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή02/02/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή02/02/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.3-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή02/02/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή02/02/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο08/02/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο08/02/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-0
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο08/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-3
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/02/1415:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο15/02/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.0-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο15/02/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-1
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο15/02/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.2-5
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή16/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή16/02/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/02/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.1-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο22/02/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο22/02/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.0-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο22/02/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο22/02/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή23/02/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/02/1415:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.3-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο08/03/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή09/03/1415:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/03/1415:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή09/03/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή09/03/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)0-4
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή09/03/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο15/03/1415:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο15/03/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο15/03/1415:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή16/03/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή16/03/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/03/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο22/03/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.3-5
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο22/03/1416:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή23/03/1416:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)1-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή23/03/1416:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-5
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή23/03/1416:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/03/1416:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0