ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ανούσος
Ταυγετος
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Δημάκος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Πρωτάθλημα Παίδων ( Γ΄ Όμιλος )

<< Πρωτάθλημα Παίδων ( Β΄ Όμιλος )
Πρωτάθλημα Παίδων ( Δ΄ Όμιλος ) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο12/10/1311:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή20/10/1311:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.8-2
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/10/1311:00ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.9-0
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή27/10/1311:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-3
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή10/11/1311:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-10
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή10/11/1311:00ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.0-11
Ρεπό: Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο23/11/1311:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.8-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή24/11/1311:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.14-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή08/12/1311:00ΛΙΑΡΟΣ Σ.1-0
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή15/12/1311:00ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-10
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο04/01/1411:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.2-0
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο04/01/1411:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-6
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή12/01/1411:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-8
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή12/01/1411:00ΛΙΑΡΟΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο25/01/1411:00ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.12-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο25/01/1411:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-0 α.α.
Ρεπό: Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο08/02/1411:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-5
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή09/02/1411:00ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-6
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Σ. ΑΠΙΔΙΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο15/02/1411:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή16/02/1411:00ΛΙΑΡΟΣ Σ.0-7
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ