ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
Τεντοεξελιξη
Lampa
Μαρκούτσος Πέτρος
Ταυγετος
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Ξυδης
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Πρωτάθλημα Νέων (Τελική φάση)

<< Πρωτάθλημα Νέων (Play off)

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο18/01/1411:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.0-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο18/01/1411:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.9-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή26/01/1418:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ.1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο08/02/1412:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο08/02/1411:000-3 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο08/02/1411:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-7
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο15/02/1411:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο15/02/1412:003-0 α.α.
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΥΚΕΑΣΣάββατο22/02/1411:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο22/02/1411:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
Ρεπό: Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣΥΚΕΑΣ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ
Ρεπό: ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ
Ρεπό: Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ