Ξυδης
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport
Ανούσος
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Κύπελλο Ερασιτεχνών


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή04/09/1116:30ΟΥΤΑΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.3-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή04/09/1116:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.6-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή04/09/1116:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΚΑΡΥΩΝΚυριακή04/09/1116:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο10/09/1116:30ΟΥΤΑΣ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-2 (πεν: 2-4)
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο10/09/1116:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο10/09/1116:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο10/09/1116:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή11/09/1116:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΝΙΔΗΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/09/1116:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή11/09/1116:30ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή11/09/1116:30ΜΗΤΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΥΤΑΣ Χ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο17/09/1116:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.0-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο17/09/1116:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-0 (πεν: 3-4)
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή18/09/1111:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-1 παρ.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/09/1116:30ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.1-3
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή18/09/1116:30ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.4-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή18/09/1116:30ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-5
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή18/09/1116:30ΟΥΤΑΣ Χ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.5-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΚΡΟΚΕΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή18/09/1116:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο24/09/1116:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.3-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο24/09/1116:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.4-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο24/09/1116:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-2 (πεν: 0-3)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή25/09/1116:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή25/09/1116:00ΟΥΤΑΣ Χ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.1-3 παρ.
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή25/09/1116:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή25/09/1116:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-7
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή25/09/1116:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΟΝΙΔΗΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΦΙΛΙΣΙΟΥΤετάρτη19/10/1114:45ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη19/10/1114:45ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.1-3
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη19/10/1114:45ΜΗΤΡΗΣ Α., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α.1-0
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Τετάρτη19/10/1114:45ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.3-6 παρ.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ (1ος αγώνας)ΦΙΛΙΣΙΟΥΤετάρτη18/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.5-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΤετάρτη18/01/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ (2ος αγώνας)ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΤετάρτη15/02/1214:15ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΗΤΡΗΣ Α.6-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ (2ος αγώνας)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη22/02/1214:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ (ΤΕΛΙΚΟΣ)Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη21/03/1216:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.3-0