ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ 16 (1η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΓΕΡΑΚΙΟΥ | Σάββατο | 21/10/23 | 11:00 | 3-0 α.α. |
2. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:00 | 3-0 |
3. | Κ 16 (2η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 04/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
4. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (1η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ | ΑΣΩΠΟΥ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 0-0 |
5. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (2η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 1-2 |
6. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (1η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 12/11/23 | 10:30 | 1-0 |
7. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (2η αγ.) | ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 11:00 | 0-0 |
8. | Κ 16 (3η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 18/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
9. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (3η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 11:00 | 2-3 |
10. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (4η αγ.) | ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
11. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 10:00 | 2-1 |
12. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (3η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:00 | 1-7 |
13. | Κ 16 (4η αγ.) | ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
14. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 10:30 | 2-1 |
15. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (5η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-0 |
16. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (4η αγ.) | Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 10:30 | 7-0 |
17. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (6η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:00 | 1-0 |
18. | Κ 16 (5η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 00:00 | 0-3 α.α. |
19. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 2-1 |
20. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (7η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 1-4 |
21. | Κ 10 (1η φάση) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 23/12/23 | 13:30 | |
22. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (5η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 11:00 | 1-2 |
23. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (8η αγ.) | ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΝΙΑΤΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 0-1 |
24. | Κ 16 (6η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
25. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (9η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 0-0 |
26. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.) | Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 10:00 | 4-1 |
27. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (6η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:00 | 3-0 |
28. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (10η αγ.) | Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΑΣΩΠΟΥ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 3-1 |
29. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (11η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 03/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
30. | Κ 16 (7η αγ.) | Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΑΜΥΚΛΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
31. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (7η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:00 | 1-2 |
32. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (12η αγ.) | Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΑΣΩΠΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 15:00 | 1-4 |
33. | Κ 16 (8η αγ.) | ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ | Σάββατο | 17/02/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
34. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.) | ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 10:30 | 2-1 |
35. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (13η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Β΄ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 15:30 | 0-0 |
36. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (8η αγ.) | ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | Σάββατο | 24/02/24 | 11:00 | 9-0 |
37. | Β΄ Κατηγορία (Β΄ όμιλος) (14η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:30 | 1-1 |
38. | Κ 16 (9η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ | ΣΥΚΕΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
39. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:00 | 0-0 |
40. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (9η αγ.) | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΣΥΚΕΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 11:00 | 0-7 |
41. | Κ 16 (10η αγ.) | ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 00:00 | 3-0 α.α. |
42. | Κ 12 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | 1-0 |
43. | Κ 14 (Β΄ Όμιλος) (10η αγ.) | ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ | ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 11:00 | 5-0 |