Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ξυδης
Μαρκούτσος Πέτρος
Lampa
Τεντοεξελιξη
Ταυγετος
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ημιχρονο Sport
Δημάκος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΟΛΑΪΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 193 από 262 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ε΄ όμιλος) (1η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή15/09/1917:000-0
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ε΄ όμιλος) (2η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/09/1917:001-0
3. Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή13/10/1916:003-0
4.Κ 14 (Β΄ όμιλος) (1η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο19/10/1912:001-2
5. Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο19/10/1916:003-1
6. Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο26/10/1915:001-0
7.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (1η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή27/10/1910:302-1
8. Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο02/11/1915:002-2
9.Κ 14 (Β΄ όμιλος) (2η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή03/11/1911:001-7
10.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (2η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο09/11/1912:002-2
11. Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή10/11/1915:002-1
12.Κ 14 (Β΄ όμιλος) (3η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο16/11/1910:00Αναβλήθηκε
13. Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/11/1915:00
14.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (1η φάση)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΤετάρτη20/11/1914:15
15.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (3η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή24/11/1911:00
16. Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή24/11/1915:00
17.Κ 14 (Β΄ όμιλος) (4η αγ.)Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο30/11/1911:00
18. Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή01/12/1915:00
19. Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/12/1915:00
20. Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ
21. Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ
22. Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ
23. Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ
24. Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ
25. Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
26. Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣ
27.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (4η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣ
28.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (5η αγ.)Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
29.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (6η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΣΩΠΟΥ
30.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (7η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
31.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (8η αγ.)Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
32.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (9η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΣΩΠΟΥ
33.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (10η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Σ.Ν. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΣΩΠΟΥ
34.Κ 14 (Β΄ όμιλος) (5η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΣΩΠΟΥ
35.Κ 14 (Β΄ όμιλος) (6η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΣΩΠΟΥ