Lampa
Τεντοεξελιξη
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Ξυδης
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ανούσος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
Μαρκούτσος Πέτρος
Δημάκος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΜΟΛΑΪΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 185 από 253 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄ όμιλος ) (1η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο15/09/1817:303-0
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄ όμιλος ) (2η αγ.)ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο22/09/1817:301-2
3.Κ 16 (1η αγ.)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο06/10/1811:001-0
4.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄ όμιλος ) (3η αγ.)Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή07/10/1816:000-0
5.Κ 14 (1η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή14/10/1800:000-3 α.α.
6. Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή14/10/1816:002-2
7.Κ 16 (2η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο20/10/1811:002-1
8. Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο20/10/1816:005-0
9.Κ 14 (2η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο27/10/1811:003-0 α.α.
10.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (1η φάση)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο27/10/1815:004-1 παρ.
11.Κ 16 (3η αγ.)Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο03/11/1811:304-3
12. Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/11/1815:001-2
13. Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/11/1815:001-0
14.Κ 14 (3η αγ.)Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/11/1811:002-1
15.Κ 16 (4η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο17/11/1811:004-0
16. Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/11/1815:001-3
17. Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο24/11/1815:002-1
18.Κ 16 (5η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο01/12/1810:000-5
19.Κ 14 (4η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή02/12/1811:301-6
20. Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή02/12/1815:002-1
21. Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή09/12/1815:002-1
22. Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή16/12/1815:001-0
23.Κ 14 (6η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο22/12/1810:000-7
24. Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή23/12/1815:000-1
25.Κ 16 (6η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο05/01/1915:002-1
26. Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή13/01/1915:000-4
27.Κ 14 (7η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο19/01/1911:000-1
28. Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο19/01/1915:006-0
29. Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο02/02/1915:003-0
30.Κ 14 (8η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή03/02/1911:001-4
31. Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή10/02/1915:001-6
32.Κ 16 (7η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Παρασκευή15/02/1917:000-2
33.Κ 14 (9η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή17/02/1911:002-0
34. Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή17/02/1915:001-0
35. Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/02/1915:002-1
36. Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο02/03/1915:000-0
37.Κ 14 (10η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή03/03/1911:001-1
38.Κ 16 (8η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο09/03/1911:005-2
39.Κ 14 (11η αγ.)Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/03/1911:003-0
40. Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/03/1915:002-1
41.Κ 16 (9η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο23/03/1915:000-2
42.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (1η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή24/03/1915:003-3
43.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (2η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή07/04/1911:003-1
44.Κ 16 (10η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη10/04/1916:002-1
45.Κ 14 (13η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο13/04/1916:002-0
46.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (3η αγ.)Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΣΩΠΟΥΔευτέρα22/04/1916:002-5
47.Κ 14 (14η αγ.)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο04/05/1911:002-1
48.Κ 12 (Β΄ όμιλος) (4η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή05/05/1916:000-8
49.1ο Τουρνουά Κ 10 "Δημήτρης Κούρλας" (1η φάση)Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 2 - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή12/05/1917:00
50.Κ 12 (Τελική φάση) (1η φάση)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΠαρασκευή31/05/1918:451-4
51.3ο Τουρνουά Κ 10 (1η φάση)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή09/06/1916:00