Ημιχρονο Sport
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Ψητοπωλείο Παρθενών
Πλαίσιο
Ανούσος
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 61 από 214 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (2η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/09/1616:301-1 (πεν: 6-5)
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (3η φάση)Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή18/09/1616:300-6
3. Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή25/09/1616:002-0
4. Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή02/10/1616:000-0
5. Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο08/10/1616:000-1
6.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (4η φάση)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΤετάρτη12/10/1615:301-4
7. Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή16/10/1616:002-0
8. Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή23/10/1616:006-0
9. Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο29/10/1615:000-4
10. Α΄ Κατηγορία (7η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο05/11/1615:002-3
11. Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο12/11/1615:000-2
12. Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή20/11/1615:001-1
13. Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/11/1615:002-2
14. Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο03/12/1615:001-2
15. Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο10/12/1615:002-3
16. Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή18/12/1615:003-2
17. Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή08/01/1715:006-0
18. Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή15/01/1715:001-0
19. Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή22/01/1715:001-5
20. Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή29/01/1715:004-0
21. Α΄ Κατηγορία (18η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή05/02/1715:004-4
22.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (5η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Τετάρτη08/02/1715:005-0
23. Α΄ Κατηγορία (19η αγ.)ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή12/02/1715:003-1
24. Α΄ Κατηγορία (20η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή19/02/1715:002-2
25.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (5η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ (2ος αγώνας)ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο25/02/1714:150-7
26. Α΄ Κατηγορία (21η αγ.)ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο11/03/1715:302-2
27. Α΄ Κατηγορία (22η αγ.)Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο18/03/1715:305-1
28.Πρωτάθλημα προπαίδων (Α΄ όμιλος) (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή14/05/1717:003-2
29.1ο Τουρνουά Τζούνιορς (1η φάση)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο20/05/1718:004-2
30.1ο Τουρνουά Τζούνιορς (1η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο20/05/1719:301-3
31.Πρωτάθλημα προπαίδων (Α΄ όμιλος) (2η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή21/05/1710:005-1
32.Πρωτάθλημα προπαίδων (Α΄ όμιλος) (4η αγ.)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο03/06/1717:009-0
33.Πρωτάθλημα προπαίδων (Α΄ όμιλος) (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Π.Α. ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη07/06/1717:002-9
34.3ο Τουρνουά Τζούνιορς (1η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή11/06/1717:308-2
35.3ο Τουρνουά Τζούνιορς (1η φάση)ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή11/06/1719:004-5