ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Μαρκούτσος Πέτρος
Πλαίσιο
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport
Χυμοί Λακωνίας
Ξυδης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 71 από 237 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος) (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/09/1717:004-1
2.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος) (2η αγ.)ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή24/09/1717:003-1
3. Α΄ Κατηγορία (1η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο07/10/1716:001-2
4.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος) (3η αγ.)Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΤετάρτη11/10/1716:000-6
5. Α΄ Κατηγορία (2η αγ.)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή15/10/1716:000-1
6. Α΄ Κατηγορία (3η αγ.)Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο21/10/1716:002-1
7.Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (1η φάση)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή29/10/1714:000-2
8. Α΄ Κατηγορία (4η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή05/11/1715:007-2
9. Α΄ Κατηγορία (5η αγ.)ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο11/11/1715:000-0
10. Α΄ Κατηγορία (6η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο18/11/1715:004-2
11. Α΄ Κατηγορία (8η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή03/12/1715:004-0
12. Α΄ Κατηγορία (9η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή10/12/1715:002-0
13. Α΄ Κατηγορία (10η αγ.)ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή17/12/1715:005-1
14. Α΄ Κατηγορία (11η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο23/12/1715:000-1
15. Α΄ Κατηγορία (12η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή14/01/1815:000-1
16. Α΄ Κατηγορία (13η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή21/01/1815:001-0
17. Α΄ Κατηγορία (14η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή28/01/1815:001-1
18. Α΄ Κατηγορία (15η αγ.)ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο03/02/1815:002-2
19. Α΄ Κατηγορία (16η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο10/02/1815:003-5
20. Α΄ Κατηγορία (17η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο24/02/1815:000-2
21. Α΄ Κατηγορία (19η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο10/03/1815:001-3
22. Α΄ Κατηγορία (20η αγ.)Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή18/03/1815:301-1
23. Α΄ Κατηγορία (21η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο24/03/1816:005-0
24. Α΄ Κατηγορία (22η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή01/04/1817:006-1
25.Πρωτάθλημα προπαίδων (1ος όμιλος) (1η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/04/1815:002-7
26.Πρωτάθλημα προπαίδων (1ος όμιλος) (2η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/04/1811:001-2
27.Πρωτάθλημα προπαίδων (1ος όμιλος) (3η αγ.)ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/04/1815:002-2
28.Πρωτάθλημα προπαίδων (1ος όμιλος) (4η αγ.)ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο05/05/1817:302-0
29.Πρωτάθλημα προπαίδων (1ος όμιλος) (5η αγ.)Α.Π.Π.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΤρίτη15/05/1818:001-0
30.Πρωτάθλημα προπαίδων (Τελική φάση) (1η φάση)ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή20/05/1818:155-0