Lampa
Χυμοί Λακωνίας
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Πλαίσιο
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Τεντοεξελιξη
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ταυγετος
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ

Πρώτο Προηγούμενο 76 από 315 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (1η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή13/11/2215:002-1
2.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (2η αγ.)Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥΚυριακή20/11/2215:003-0
3.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (3η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή27/11/2215:000-1
4.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (4η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.Κυριακή04/12/2215:004-1
5.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (5η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή11/12/2215:002-1
6.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (6η αγ.)ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣΣάββατο17/12/2215:001-1
7.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (7η αγ.)Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη21/12/2215:001-1
8.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (8η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΡΟΔΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΣάββατο07/01/2315:001-2
9.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (9η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΚυριακή15/01/2315:002-0
10.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (10η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή22/01/2315:003-0
11.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (11η αγ.)ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή29/01/2315:00
12.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (12η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΣάββατο04/02/2315:00
13.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (13η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΤετάρτη08/02/2315:00
14.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (14η αγ.)Α.Π.Σ. ΠΑΤΡΑΙ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΩΝΚυριακή12/02/2315:00
15.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (15η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ο. ΠΥΛΙΟΥ ΚΩΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή19/02/2315:00
16.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (16η αγ.)ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣΚυριακή26/02/2315:00
17.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (17η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή05/03/2315:00
18.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (18η αγ.)ΙΑΛΥΣΟΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥΣάββατο11/03/2315:00
19.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (19η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΤετάρτη15/03/2315:00
20.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (20η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή19/03/2315:00
21.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (21η αγ.)ΡΟΔΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤ. ΡΟΔΟΥ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Κυριακή26/03/2316:00
22.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (22η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή02/04/2316:00
23.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (23η αγ.)ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΥΡΓΟΥΣάββατο08/04/2316:00
24.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (24η αγ.)ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΤετάρτη12/04/2316:00
25.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (25η αγ.)Α.Ε. ΜΥΚΟΝΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή23/04/2316:00
26.Γ΄ Εθνική κατηγορία (4ος όμιλος) (26η αγ.)Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣΚυριακή30/04/2316:00