Χυμοί Λακωνίας
Ξυδης
Δημάκος
Τεντοεξελιξη
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ανούσος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Lampa
Πλαίσιο
Ταυγετος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ, 02/12/2021 12:00
 Η Επιτροπή Πρωταθλήματος προχώρησε σε αλλαγές στο αγωνιστικό πρόγραμμα αγώνων της Α΄ κατηγορίας (έναν ανά αγωνιστική) έως το τέλος του πρωταθλήματος, όπως παρακάτω:   9η αγωνιστική: Λεωνίδας Γλυκόβρυσης - Αίαντας Ευρώτα, Σάββατο 11/12 αντί Κυριακής 12/12,   10η αγωνιστική: Π.Α.Σ. Σπάρτης - Α.Ο. Κροκεών, Σάββατο 18/12 αντί Κυριακής 19/12,   11η αγ... περισσότερα...
ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΝΩΣΙΑΚΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΜΙΚΤΕΣ ΟΜΑΔΕΣ Κ-15,Κ-17, 25/11/2021 10:15
 ANAKOIΝΩΣΗ   Η Ε.E. της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Λακωνίας , αποφάσισε , την πρόσληψη δύο (2) Ενωσιακών Προπονητών για τις Μικτές Ομάδες Κ-15,Κ-17 και καλεί τους ενδιαφερόμενους να καταθέσουν στην Ένωση , Διοσκούρων 30 –Σπάρτη, τα απαραίτητα δικαιολογητικά μέχρι 3/12/2021 τις εργάσιμες ημέρες και ώρες .   ΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤ... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Κ-12, 19/11/2021 15:18
 Η διαδικασία της κλήρωσης του πρωταθλήματος Κ-12 θα πραγματοποιηθεί στα γραφεία της Ε.Π.Σ. την Τρίτη 23 Νοεμβρίου και ώρα 18:00. Η έναρξη των αγώνων του πρωταθλήματος αυτού θα γίνει το Σάββατο 4 Δεκεμβρίου.... περισσότερα...

ref school

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη01/12/2114:15ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.4-0

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α΄ Κατηγορία (Α΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο04/12/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2.Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή05/12/2115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β.
3.Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α Ο. ΣΠΑΡΤΗ 2021ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.
Α΄ Κατηγορία (Β΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο04/12/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
5.ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο04/12/2115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
6.ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή05/12/2115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΜΑΡΚΟΥ Α.
Α΄ Κατηγορία (Γ΄ Όμιλος)
(8η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
7.Α.Π.Ο. ΒΕΛΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο04/12/2115:00ΜΑΡΚΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α.
8.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή05/12/2115:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.
9.ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή05/12/2115:00ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.
10.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή05/12/2115:00ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων
(2η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΤετάρτη08/12/2114:15
12.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΤετάρτη08/12/2114:15
Κ 12 (Α΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
13.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή05/12/2111:00ΒΟΥΝΑΣΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ Ρ., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.
14.Π.Α.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή05/12/2111:00ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.
Κ 12 (Β΄ όμιλος)
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
15.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 2 - ΜΟΛΑΪΚΟΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο04/12/2111:00ΤΖΑΦΑΛΙΑΣ Θ., ΜΑΡΚΟΣ Π., ΜΑΡΚΟΥ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.
16.ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο04/12/2111:00ΒΑΛΚΑΝΑΣ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.
Superleague 2 (Β΄ Όμιλος)
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Κ. Β΄ΔΗΜ, ΣΤΑΔΙΟ "ΔΙΑΓΟΡΑΣ"Σάββατο04/12/2114:45
18.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣάββατο04/12/2114:45
19.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο04/12/2117:00
20.ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΛΑΜΑΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή05/12/2114:45
21.ΧΑΝΙΑ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝΚυριακή05/12/2114:45
22.Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝΚυριακή05/12/2114:45
23.Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ - ΡΟΔΟΣΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή05/12/2114:45
24.ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή05/12/2117:00
Γ΄ Εθνική κατηγορία (5ος όμιλος)
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
25.ΕΡΜΗΣ ΜΕΛΙΓΟΥΣ - ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥΑΣΤΡΟΥΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣΚυριακή05/12/2111:30
26.ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 2020ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/12/2113:30
27.ΑΡΗΣ ΣΚΑΛΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή05/12/2115:00
28.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΝΕΑΣ ΕΠΙΔΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α¨Κυριακή05/12/2115:00
29.Α.Ε. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή05/12/2115:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.