Ταυγετος
Ημιχρονο Sport
wecare-ambulance
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Petroulis
Ανούσος
Navis
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Δημάκος
Τεντοεξελιξη
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Lampa

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2011-2012
Α1 Κατηγορία

<< Α' Κατηγορία
Πρωτάθλημα Πρωταθλητών Ε.Π.Σ. >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
07/04/1222ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΑΡΚΑΜΠΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 6
07/04/1222ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΜΠΟΛΑΝΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ3
07/04/1222ηΠ.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ3
07/04/1222ηΠ.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
07/04/1222ηΠ.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΛΗΡΟΔΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ10
07/04/1222ηΠ.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11
07/04/1222ηΠ.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ8
01/04/1221ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝ/ΤΗΣ1
01/04/1221ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΚΩΣΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3
01/04/1221ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ6
01/04/1221ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ6
31/03/1221ηΑ.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΛΕΦΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ6
18/03/1220ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥCITA ION1
18/03/1220ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΚΟΥΚΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1
17/03/1220ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΚΙΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1
17/03/1220ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΜΗΤΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ5
17/03/1220ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 5
17/03/1220ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
17/03/1220ηΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
11/03/1219ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΤΑΜΑΔΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
11/03/1219ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ2
11/03/1219ηΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΑΒΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1
11/03/1219ηΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΣΑΧΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΟΣ1
11/03/1219ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΟΒΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1
11/03/1219ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
10/03/1219ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3
03/03/1218ηΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1
03/03/1218ηΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
11/02/1217ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
04/02/1216ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
04/02/1216ηΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
29/01/1215ηΑ.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
22/01/1214ηΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ1
21/01/1214ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
15/01/1213ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚΟΥΡΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ2
15/01/1213ηΠ.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΛΗΡΟΔΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ2
08/01/1212ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΡΟΥΣΕΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
07/01/1212ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΘΩΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2
07/01/1212ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
10/12/1110ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5
10/12/1110ηΑ.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥDERNOVA JETON 3
10/12/1110ηΠ.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ1
04/12/11Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
04/12/11ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 1
03/12/11ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΒΟΡΡΕΑΣ ΠΙΕΡΟΣ 4
27/11/11Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2
27/11/11Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2
27/11/11ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ1
20/11/11Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΑΡΚΑΜΠΑΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1
20/11/11Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΜΗΤΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1
20/11/11Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
20/11/11ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
19/11/11Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΡΙΒΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 1
19/11/11Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΛΑΖΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ1
05/11/11ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2
05/11/11ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ELMAZAJ GERALDO 4
30/10/11ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
30/10/11ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 2
29/10/11Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΞΑΝΘΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
22/10/11ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
15/10/11ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΟΠΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1
15/10/11ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΝΤΡΕΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ1
09/10/11Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2
09/10/11Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
09/10/11Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΠΗΛΙΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ4
09/10/11Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΡΟΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
08/10/11Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΑΒΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ4
08/10/11ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥKOΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
08/10/11Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΠΕΡΔΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1