Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α1 Κατηγορία

<< Α' Κατηγορία
Πρωτάθλημα Πρωταθλητών Ε.Π.Σ. >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο08/10/1116:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΑΚΑΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο08/10/1116:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο08/10/1116:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/10/1111:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.0-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή09/10/1116:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/10/1116:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο15/10/1116:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο15/10/1116:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή16/10/1113:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.3-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή16/10/1116:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.7-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή16/10/1116:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη19/10/1116:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο22/10/1116:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.6-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο22/10/1116:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο22/10/1116:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.4-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο22/10/1116:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο22/10/1116:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΡΟΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-3
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή23/10/1111:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.0-5


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο29/10/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο29/10/1115:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.3-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή30/10/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή30/10/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή30/10/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/10/1119:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο05/11/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο05/11/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.0-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο05/11/1115:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-2
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή06/11/1111:00ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.0-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή06/11/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΤετάρτη23/11/1119:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο12/11/1115:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο12/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή13/11/1111:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή13/11/1115:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΛΑΚΑΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή13/11/1115:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-3
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή13/11/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο19/11/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΝΙΔΗΣ Γ.0-3
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο19/11/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΑΚΑΣ Α.6-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή20/11/1111:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή20/11/1115:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.4-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή20/11/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΛΑΚΑΣ Α.2-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή20/11/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Φ.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο26/11/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο26/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.5-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή27/11/1111:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή27/11/1115:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.4-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή27/11/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή27/11/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο03/12/1115:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο03/12/1115:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο03/12/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-1
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή04/12/1111:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή04/12/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΛΑΚΑΣ Α.0-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή04/12/1115:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο10/12/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-3
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο10/12/1115:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.7-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/12/1111:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/12/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.5-1
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή11/12/1115:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο17/12/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.4-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο17/12/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-5
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή18/12/1111:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.2-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή18/12/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.2-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/12/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.4-3
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/12/1115:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.5-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο07/01/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο07/01/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο07/01/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή08/01/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή08/01/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.5-3
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή08/01/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο14/01/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-5
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο14/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο14/01/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή15/01/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή15/01/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΑΚΑΣ Α., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Φ.3-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο21/01/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.5-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο21/01/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο21/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-8
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή22/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή22/01/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.0-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή22/01/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο28/01/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-3
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο28/01/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο28/01/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή29/01/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-2
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/01/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.4-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή29/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο04/02/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.1-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο04/02/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο04/02/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή05/02/1211:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή05/02/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΛΑΚΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή05/02/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο11/02/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-1
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο11/02/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.4-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο11/02/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.4-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο11/02/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-3
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή12/02/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή12/02/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο03/03/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.3-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο03/03/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.2-5
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή04/03/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.1-7
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή04/03/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή04/03/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΑΚΑΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή04/03/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.2-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο10/03/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή11/03/1211:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΛΑΚΑΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή11/03/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή11/03/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.2-2
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή11/03/1215:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-3
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή11/03/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο17/03/1216:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.6-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο17/03/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.6-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο17/03/1216:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.4-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο17/03/1216:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.10-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή18/03/1216:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.4-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή18/03/1216:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο31/03/1217:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.0-5
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο31/03/1217:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο31/03/1217:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο31/03/1217:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-1
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή01/04/1217:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή01/04/1217:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο07/04/1217:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΠΑΟ ΑΓ.ΝΙΚ. ΧΑΡΙΣΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο07/04/1217:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο07/04/1217:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.7-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο07/04/1217:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.4-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο07/04/1217:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.0-5
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο07/04/1217:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.1-4