Ημιχρονο Sport
Τεντοεξελιξη
Ανούσος
Χυμοί Λακωνίας
Navis
Δημάκος
wecare-ambulance
Lampa
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Μαρκούτσος Πέτρος
Petroulis
Ταυγετος
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2015-2016
Α΄ Κατηγορία

Play out Α1΄ κατηγορίας >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
10/04/1625ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΓΡΗΓΟΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
03/04/1624ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΡΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
03/04/1624ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣMINEA BOGDAN-ANGHEL1
03/04/1624ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΡΟΥΜΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1
27/03/1623ηΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1
06/03/1621ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΣΟΥΚΟΥΛΙ ΜΑΡΤΙΝ3
06/03/1621ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥBRAIMLLARI ANTI3
06/03/1621ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ1
06/03/1621ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗQUATTARA SOULEYMANE ZIE3
06/03/1621ηΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΠΑΠΑΔΟΓΚΟΝΑΣ ΔΙΚΑΙΟΣ4
28/02/1620ηΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΚΛΑΨΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3
28/02/1620ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΝΙΚΟΛΑΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1
21/02/1619ηΑ.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΡΑΣΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1
13/02/1618ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4
07/02/1617ηΑ.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ1
07/02/1617ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.DINI XHULIANO 3
07/02/1617ηΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΒΛΑΧΟΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ4
07/02/1617ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣMINEA BOGDAN-ANGHEL1
06/02/1617ηΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΤΣΑΒΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
30/01/1616ηΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2
17/01/1614ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΜΠΟΥΡΕΛΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1
17/01/1614ηΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΚΑΡΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
10/01/1613ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ1
20/12/1512ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
19/12/1512ηΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚΑΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1
13/12/1511ηΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1
06/12/1510ηΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΖΩΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
05/12/1510ηΑ.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΤΟΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
29/11/15Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣDINI XHULIANO 1
22/11/15Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4
22/11/15ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΩΡΓΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1
22/11/15ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
22/11/15ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1
14/11/15ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1
14/11/15ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΑΛΑΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1
08/11/15ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2
01/11/15ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΜΠΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
25/10/15ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2
18/10/15Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΜΑΡΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4
18/10/15Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ5
17/10/15ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΚΛΙΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ1
10/10/15ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΒΛΑΧΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ2
03/10/15Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΤΑΜΑΔΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1