Ημιχρονο Sport
Δημάκος
Ταυγετος
Lampa
Petroulis
Χυμοί Λακωνίας
wecare-ambulance
Πλαίσιο
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Τεντοεξελιξη
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Navis
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2012-2013
Α1' Κατηγορία

<< Α' Κατηγορία
Πρωτάθλημα Πρωταθλητών Ε.Π.Σ. (για άνοδο στη Γ΄ Εθνική κατηγορία) >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
06/04/1322ηΑ.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 2
31/03/1321ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ELMAZAJ GERALDO 2
31/03/1321ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΘΩΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
31/03/1321ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΥΠΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
30/03/1321ηΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2
03/03/1319ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑELMAZAJ GERALDO 1
02/03/1319ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΠΕΤΡΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ5
24/02/1318ηΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΥΠΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
24/02/1318ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΟΥΡΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ4
24/02/1318ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΜΑΡΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
17/02/1317ηΑ.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
16/02/1317ηΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
10/02/1316ηΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 11
27/01/1314ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ4
27/01/1314ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΗΛΙΑΣ2
27/01/1314ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
26/01/1314ηΑ.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΝΔΡΕΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
26/01/1314ηΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚΟΥΦΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ3
20/01/1313ηΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1
20/01/1313ηΠ.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ1
13/01/1312ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΥΜΕΡΙ ΣΟΥΛΒΑΝ 1
13/01/1312ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΧΟΥΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
13/01/1312ηΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΖΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4
12/01/1312ηΑ.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥHOXHA HERMES 1
12/01/1312ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΡΑΜΑ ΝΤΑΝΙΕΛ 1
12/01/1312ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 1
30/12/1211ηΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2
29/12/1211ηΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 2
29/12/1211ηΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΚΟΥΦΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1
23/12/1210ηΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1
23/12/1210ηΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ1
23/12/1210ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΠΡΩΤΟΓΥΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2
22/12/1210ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΥΠΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
22/12/1210ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3
16/12/12ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
16/12/12ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΧΟΥΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1
16/12/12ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΖΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
15/12/12ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1
09/12/12ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
08/12/12ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 5
25/11/12ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΜΩΥΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ1
24/11/12ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
24/11/12ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ1
24/11/12ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΖΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
18/11/12Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ1
18/11/12Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
18/11/12Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
18/11/12ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΒΟΡΡΕΑΣ ΠΙΕΡΟΣ 1
18/11/12ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ 4
11/11/12ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
04/11/12ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4
04/11/12ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΜΥΛΩΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4
03/11/12ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
03/11/12ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΥΠΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1
03/11/12Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚΟΝΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1
03/11/12Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΛΥΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2
21/10/12Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣCANI HELTON 3
21/10/12Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΙΑΤΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3
21/10/12ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΒΛΑΧΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ1
20/10/12ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
14/10/12ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
14/10/12ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΙΣΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
13/10/12ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1
13/10/12ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣELMAZAJ GERALDO 1