Ημιχρονο Sport
Ταυγετος
Πλαίσιο
Μαρκούτσος Πέτρος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ανούσος
Ξυδης
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Δημάκος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α1' Κατηγορία

<< Α' Κατηγορία
Πρωτάθλημα Πρωταθλητών Ε.Π.Σ. (για άνοδο στη Γ΄ Εθνική κατηγορία) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο13/10/1216:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.4-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο13/10/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.2-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο13/10/1216:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο13/10/1216:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή14/10/1216:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.2-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή14/10/1216:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο20/10/1216:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο20/10/1216:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.0-4
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο20/10/1216:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.4-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή21/10/1216:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-5
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή21/10/1216:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.1-2
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή21/10/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο03/11/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο03/11/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.4-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο03/11/1215:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΑΚΑΣ Α.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο03/11/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή04/11/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή04/11/1215:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.3-0 α.α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο10/11/1215:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο10/11/1215:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/11/1215:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή11/11/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.5-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή11/11/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.4-2
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή11/11/1215:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο17/11/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο17/11/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή18/11/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-6
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή18/11/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.2-2
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή18/11/1215:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή25/11/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή25/11/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή25/11/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.0-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή25/11/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΑΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο01/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.5-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο01/12/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο01/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή02/12/1215:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή02/12/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΑΚΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή02/12/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο08/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.5-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο08/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο08/12/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.7-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή09/12/1215:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή09/12/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/12/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο15/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο15/12/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή16/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή16/12/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΟΝΤΡΑΣΚΙΝ Μ.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/12/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο22/12/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο22/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.6-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο22/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή23/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-2
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή23/12/1215:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο29/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.4-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο29/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/12/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή30/12/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.0-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή30/12/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή30/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο12/01/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-4
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΚΡΟΚΕΩΝΣάββατο12/01/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο12/01/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή13/01/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.1-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή13/01/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή13/01/1318:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο19/01/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο19/01/1318:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή20/01/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.2-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή20/01/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΚΑΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.4-3
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή20/01/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή20/01/1315:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-3


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο26/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο26/01/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο26/01/1315:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή27/01/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή27/01/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/01/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο02/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο02/02/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή03/02/1315:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή03/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.0-5
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή03/02/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/02/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο09/02/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-3
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο09/02/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή10/02/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.4-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή10/02/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή10/02/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή10/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.3-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο16/02/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο16/02/1318:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.6-2
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή17/02/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.3-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή17/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή17/02/1315:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή17/02/1315:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο23/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.4-1
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο23/02/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.2-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο23/02/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή24/02/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή24/02/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.2-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή24/02/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο02/03/1315:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.2-3
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο02/03/1315:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.3-2
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή03/03/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή03/03/1315:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή03/03/1315:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή03/03/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ Γ.0-6


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο09/03/1315:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο09/03/1315:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-5
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο09/03/1315:30ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο09/03/1315:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ.3-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή10/03/1315:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή10/03/1315:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.4-3


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο30/03/1316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.4-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο30/03/1316:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο30/03/1316:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΟΥΚΙΟΣ Γ.4-0
Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή31/03/1316:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή31/03/1316:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή31/03/1316:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΣ Λ.6-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο06/04/1316:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.2-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο06/04/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο06/04/1316:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ)5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΕΥΚΟΧΩΜΑΤΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή07/04/1316:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-3
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο. ΣΜΥΝΟΥΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή07/04/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.0-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή07/04/1316:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.5-1