ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Χυμοί Λακωνίας
Πλαίσιο
Ξυδης
Ανούσος
Ημιχρονο Sport

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Α' Κατηγορία

Α1' Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο13/10/1216:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο13/10/1216:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή14/10/1216:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή14/10/1216:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή14/10/1216:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-5
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή14/10/1216:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.1-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή14/10/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο20/10/1216:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο20/10/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο20/10/1216:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.2-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή21/10/1216:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή21/10/1216:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.3-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή21/10/1216:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.2-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή21/10/1216:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο27/10/1216:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο27/10/1216:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο27/10/1216:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α.1-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/10/1216:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.0-4
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο27/10/1216:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο27/10/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο27/10/1218:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο03/11/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-4
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο03/11/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή04/11/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-7
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή04/11/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή04/11/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.1-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/11/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.1-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή04/11/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο10/11/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο10/11/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο10/11/1217:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή11/11/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή11/11/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή11/11/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΑΚΑΣ Α.3-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή11/11/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο17/11/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο17/11/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α.1-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/11/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή18/11/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.4-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή18/11/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή18/11/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο24/11/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο24/11/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο24/11/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.0-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο24/11/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή25/11/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή25/11/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο01/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο01/12/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.0-2
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο01/12/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.3-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή02/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή02/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-8
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή02/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή02/12/1217:30ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο08/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο08/12/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή09/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή09/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-3
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή09/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή09/12/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή09/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.0-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο15/12/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο15/12/1217:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.3-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή16/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή16/12/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή16/12/1215:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή16/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο22/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο22/12/1215:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο22/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/12/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή23/12/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή23/12/1215:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.4-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο29/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο29/12/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο29/12/1215:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή30/12/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.0-4
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή30/12/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή30/12/1215:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο05/01/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο12/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο12/01/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο12/01/1318:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή13/01/1313:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή13/01/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή13/01/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή13/01/1315:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο19/01/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.5-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο19/01/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο19/01/1315:30ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή20/01/1313:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή20/01/1315:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.5-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή20/01/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή20/01/1315:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο26/01/1318:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.2-2
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή27/01/1313:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή27/01/1315:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή27/01/1315:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή27/01/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή27/01/1315:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΤετάρτη30/01/1315:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.2-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο02/02/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.2-4
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο02/02/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο02/02/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή03/02/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.5-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή03/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.5-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή03/02/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.9-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή03/02/1315:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.0-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο09/02/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο09/02/1315:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-0
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο09/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο09/02/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.4-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή10/02/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.1-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή10/02/1315:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.5-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή10/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο16/02/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.0-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο16/02/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.0-3
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο16/02/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή17/02/1315:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-3
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή17/02/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/02/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή17/02/1315:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο23/02/1315:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο23/02/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο23/02/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.3-3
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή24/02/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή24/02/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.7-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή24/02/1315:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή24/02/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε.4-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο02/03/1315:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-5
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο02/03/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο02/03/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή03/03/1315:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.4-0
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Κυριακή03/03/1315:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-6
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή03/03/1315:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή03/03/1315:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.2-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο09/03/1315:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.8-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο09/03/1315:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο09/03/1315:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.4-0
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο09/03/1315:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.1-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή10/03/1315:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή10/03/1315:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.10-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή10/03/1315:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.1-5


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο30/03/1316:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΛΑΚΑΣ Α.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο30/03/1316:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.0-2
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο30/03/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.4-2
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή31/03/1316:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.0-4
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή31/03/1316:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή31/03/1316:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή31/03/1316:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΚΑΣ Α.0-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο06/04/1316:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-5
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο06/04/1316:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.1-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο06/04/1316:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο06/04/1316:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΛΑΚΑΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.1-2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή07/04/1316:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.2-1
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή07/04/1316:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή07/04/1316:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο13/04/1317:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο13/04/1317:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο13/04/1317:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.5-1
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο13/04/1317:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή14/04/1317:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή14/04/1317:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.4-0
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή14/04/1317:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΛΑΚΑΣ Α.2-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο20/04/1317:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο20/04/1317:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο20/04/1317:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.3-5
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο20/04/1317:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.1-1
Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή21/04/1317:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΡΟΚΕΩΝΚυριακή21/04/1317:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή21/04/1317:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ.0-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο27/04/1317:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο27/04/1317:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.3-0
ΜΟΛΑΪΚΟΣ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο27/04/1317:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ.0-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΝΑΣ - Α.Ο. ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή28/04/1317:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή28/04/1317:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.7-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή28/04/1317:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή28/04/1317:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε.4-4