Ανούσος
Petroulis
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Τεντοεξελιξη
Ημιχρονο Sport
Navis
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
wecare-ambulance
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
Lampa
Δημάκος
Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ποινές Ποδοσφαιριστών Περιόδου 2014-2015
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος

<< Αγώνας κατάταξης 3ης-4ης θέσης Β΄κατηγορίας
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Ημ/νίαΑγωνιστικήΑγώναςΠοδοσφαιριστήςΑγωνιστικές
04/04/1522ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΟΜΝΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2
04/04/1522ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 2
28/03/1521ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1
22/03/1520ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1
22/03/1520ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΣΤΑΘΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ1
21/03/1520ηΑ.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
15/03/1519ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΡΕΚΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1
15/03/1519ηΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΥΠΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2
08/03/1518ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
07/03/1518ηΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5
01/03/1517ηΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
14/02/1516ηΑ.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 3
14/02/1516ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
08/02/1515ηΑ.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
31/01/1514ηΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1
31/01/1514ηΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1
18/01/1513ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ8
18/01/1513ηΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΠΡΕΚΕΖΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
18/01/1513ηΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ4
17/01/1513ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
17/01/1513ηΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4
11/01/1512ηΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ DIMITROV GEORGI4
10/01/1512ηΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
04/01/1511ηΠ.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ1
03/01/1511ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2
03/01/1511ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1
03/01/1511ηΑ.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΡΕΚΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ2
28/12/1411ηΑ.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΤΣΑΡΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
28/12/1411ηΑ.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΧΡΙΣΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
14/12/14Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ10
13/12/14ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2
13/12/14ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΤΣΑΚΩΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1
13/12/14ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΤΣΙΑΔΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1
07/12/14ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1
07/12/14ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΤΣΑΓΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
30/11/14ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΧΑΝΤΖΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ5
30/11/14ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΒΡΟΥΣΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1
23/11/14ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΜΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ1
16/11/14Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ5
16/11/14Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1
09/11/14Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΚΑΡΜΟΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ4
09/11/14ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΣΑΦΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1
02/11/14ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ4
25/10/14ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ6
18/10/14ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΕΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2