Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ταυγετος
Δημάκος
Μαρκούτσος Πέτρος
Ημιχρονο Sport
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος

<< Αγώνας κατάταξης 3ης-4ης θέσης Β΄κατηγορίας
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο18/10/1416:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.4-0
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο18/10/1416:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-3
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή19/10/1416:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή19/10/1416:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-2
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο25/10/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο25/10/1415:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή26/10/1411:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-3
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή26/10/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.1-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή26/10/1415:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.2-0
Ρεπό: ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΣάββατο01/11/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-5
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο01/11/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή02/11/1415:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-1
Ρεπό: ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο08/11/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-5
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/11/1411:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-5
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή09/11/1415:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-2
Ρεπό: ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή16/11/1415:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή16/11/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.4-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή16/11/1415:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο22/11/1415:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο22/11/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο22/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.5-0
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή23/11/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-3
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο29/11/1415:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-4
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/11/1411:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-0
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή30/11/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.1-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο06/12/1415:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο06/12/1415:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-1
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή07/12/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.1-2
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο13/12/1415:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-2
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο13/12/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή14/12/1415:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.0-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή14/12/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο20/12/1415:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο20/12/1415:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο20/12/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή21/12/1411:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή21/12/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-0
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή28/12/1415:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.5-0
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο03/01/1515:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.3-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο03/01/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.3-4
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/01/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.6-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή04/01/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-3
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/01/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο10/01/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή11/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή11/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.2-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/01/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.6-2
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο17/01/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο17/01/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.6-0
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο17/01/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.1-3
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή18/01/1515:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/01/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-6
Ρεπό: ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο31/01/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.0-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο31/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο31/01/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.1-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή01/02/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/02/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-3
Ρεπό: ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή08/02/1515:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.3-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.0-0
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή08/02/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)4-1
Ρεπό: ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο14/02/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/02/1515:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.2-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο14/02/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-3
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή15/02/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.8-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή15/02/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο28/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/02/1515:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή01/03/1511:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.4-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/03/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-4
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή01/03/1515:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο07/03/1515:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.2-0
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή08/03/1515:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/03/1515:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/03/1515:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή15/03/1511:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή15/03/1515:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/03/1515:30ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.2-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή15/03/1515:30ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΥ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο21/03/1515:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο21/03/1515:30ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή22/03/1515:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή22/03/1515:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.3-2
Ρεπό: Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/03/1516:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-3
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/03/1516:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή29/03/1516:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή29/03/1516:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.3-1
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο04/04/1516:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο04/04/1516:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-2
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο04/04/1516:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΥ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-3
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή05/04/1516:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-4
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή05/04/1516:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΠΑΡΤΗΣ