Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ξυδης
Ημιχρονο Sport
Ψητοπωλείο Παρθενών
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο18/10/1416:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή19/10/1412:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.5-0
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή19/10/1412:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.3-1
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΙΚΑΣΚυριακή19/10/1416:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-4
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή19/10/1416:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.0-0
Ρεπό: Α.Σ. ΜΑΝΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο25/10/1414:30ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.4-0
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο25/10/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-2
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο25/10/1415:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-11
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο25/10/1418:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή26/10/1415:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-5
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο01/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή02/11/1411:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.0-2
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΣΥΚΕΑΣΚυριακή02/11/1415:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή02/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο08/11/1415:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο08/11/1415:003-0 α.α.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο08/11/1415:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/11/1411:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή09/11/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.5-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο15/11/1418:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.0-2
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή16/11/1412:000-3 α.α.
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή16/11/1415:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή16/11/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.2-4
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο22/11/1415:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-5
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΙΚΑΣΣάββατο22/11/1415:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-10
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο22/11/1415:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.6-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΑΣΩΠΟΥΚυριακή23/11/1400:003-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή23/11/1412:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο29/11/1415:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή30/11/1400:003-0 α.α.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή30/11/1415:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή30/11/1415:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή30/11/1418:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο06/12/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή07/12/1400:000-3 α.α.
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή07/12/1415:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΦΛΟΥΤΣΑΚΟΥ Γ.4-4
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή07/12/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή28/12/1412:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ.1-4
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο13/12/1415:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-1
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο13/12/1415:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.6-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή14/12/1412:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή14/12/1415:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο20/12/1400:000-3 α.α.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο20/12/1415:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.3-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο20/12/1415:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή21/12/1411:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή21/12/1415:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.0-10
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΕΛΙΚΑΣΣάββατο03/01/1500:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο03/01/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.11-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή04/01/1512:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή04/01/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.5-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή04/01/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο10/01/1500:000-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/01/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή11/01/1511:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-4
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή11/01/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.8-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή11/01/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.2-0
Ρεπό: Α.Σ. ΜΑΝΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο17/01/1500:003-0 α.α.
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο17/01/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/01/1512:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.0-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΑΣΩΠΟΥΚυριακή18/01/1515:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο31/01/1500:003-0 α.α.
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο31/01/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.8-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή01/02/1512:000-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή01/02/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Μ.3-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή01/02/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/02/1500:000-3 α.α.
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο07/02/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή08/02/1511:003-0 α.α.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή08/02/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-4
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ Σάββατο14/02/1500:00Αναβλήθηκε
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΙΚΑΣΣάββατο14/02/1515:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/02/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π.2-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή15/02/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή15/02/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο28/02/1500:000-3 α.α.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο28/02/1500:003-0 α.α.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/02/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή01/03/1515:00ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.7-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή01/03/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-5
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο07/03/1500:000-3 α.α.
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο07/03/1500:000-3 α.α.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΣΩΠΟΥΣάββατο07/03/1515:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-3
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή08/03/1515:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ Λ.4-0
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή08/03/1515:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο14/03/1500:003-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο14/03/1500:003-0 α.α.
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο14/03/1500:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο14/03/1515:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή15/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/03/1500:000-3 α.α.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΙΚΑΣΣάββατο21/03/1500:003-0 α.α.
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή22/03/1515:30ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.6-2
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή22/03/1515:30ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.9-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή22/03/1515:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο28/03/1500:003-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/03/1500:00Αναβλήθηκε
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/03/1516:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο28/03/1516:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή29/03/1516:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2
Ρεπό: Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο04/04/1500:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο04/04/1500:000-3 α.α.
Α.Ο. ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο04/04/1500:000-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΟΛΑΩΝΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή05/04/1516:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή05/04/1516:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.1-0
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ