Ημιχρονο Sport
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Δημάκος
Ανούσος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Μαρκούτσος Πέτρος
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ταυγετος
Ξυδης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣΣάββατο24/10/1516:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο24/10/1516:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή25/10/1512:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή25/10/1515:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΡΑΚΟΥ Ε.1-6


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο31/10/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΑΣΩΠΟΥΣάββατο31/10/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή01/11/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΤετάρτη02/12/1515:003-0 α.α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο07/11/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή08/11/1511:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ.2-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή08/11/1515:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-4
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή08/11/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο14/11/1515:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ.1-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο14/11/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/11/1512:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΣΩΠΟΥΚυριακή15/11/1515:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΣΩΠΟΥΚυριακή22/11/1511:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή22/11/1515:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.0-1
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή22/11/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή22/11/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο28/11/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή29/11/1511:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή29/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-2
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή29/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.9-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΣΩΠΟΥΣάββατο05/12/1515:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο05/12/1515:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.4-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή06/12/1512:00ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-5
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή06/12/1515:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΣΩΠΟΥΣάββατο12/12/1515:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο12/12/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο12/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.6-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή13/12/1511:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Σάββατο19/12/1515:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο19/12/1515:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή20/12/1511:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή20/12/1515:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΑΣΩΠΟΥΣάββατο09/01/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-3
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο09/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή10/01/1612:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή10/01/1615:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή17/01/1611:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι.3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή17/01/1611:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.5-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή17/01/1615:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.4-3
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΙΚΑΣΚυριακή17/01/1615:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο23/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο23/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-7
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή24/01/1612:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.5-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή24/01/1615:00ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.7-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΣΩΠΟΥΣάββατο30/01/1615:00ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή31/01/1612:003-0 α.α.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή31/01/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.6-1
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΕΛΙΚΑΣΚυριακή31/01/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-5


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΙΚΑΣΣάββατο06/02/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.1-5
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΟΥΣ "Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ"Σάββατο06/02/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.7-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή07/02/1612:003-0 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΟΥΒΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.0-0