Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Μαρκούτσος Πέτρος
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Χυμοί Λακωνίας
Ημιχρονο Sport
Ταυγετος
Ξυδης
Πλαίσιο
Ψητοπωλείο Παρθενών
Δημάκος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/10/1516:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή11/10/1516:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.5-4
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή11/10/1516:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή11/10/1516:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.0-6
Ρεπό: Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο17/10/1516:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/10/1516:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή18/10/1516:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-6
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή18/10/1516:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-2
Ρεπό: ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο24/10/1516:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο24/10/1516:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο24/10/1516:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή25/10/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.4-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο31/10/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/11/1511:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΔΑΦΝΙΟΥΚυριακή01/11/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή01/11/1515:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.2-3
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο07/11/1515:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-4
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο07/11/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο07/11/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/11/1511:00ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΑΦΝΙΟΥΣάββατο14/11/1515:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.1-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-6
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή15/11/1515:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή15/11/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο21/11/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-3
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο21/11/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή22/11/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)0-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή22/11/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/11/1515:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-2
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο28/11/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-4
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή29/11/1515:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-4
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή29/11/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.7-2
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο05/12/1515:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ.0-5
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή06/12/1511:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΚυριακή06/12/1515:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-4
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή06/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-4
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΛΟΓΓΑΣΤΡΑΣΣάββατο12/12/1515:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/12/1515:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.4-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή13/12/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-2
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή13/12/1515:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο19/12/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο19/12/1515:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-0
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/12/1511:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.7-1
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή20/12/1515:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο09/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.1-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο09/01/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή10/01/1615:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.4-2
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή10/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-6
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο16/01/1615:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/01/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.1-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/01/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή17/01/1615:00ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
Ρεπό: ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο23/01/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή24/01/1611:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.2-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή24/01/1615:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.6-2
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή24/01/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/01/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-5
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο30/01/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο30/01/1615:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή31/01/1615:00ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο06/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.6-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή07/02/1615:00ΚΟΡΩΝΙΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή07/02/1615:00ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-1
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή07/02/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο13/02/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο13/02/1615:00ΘΕΜΕΛΗΣ Μ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.4-4
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑΧΡΥΣΑΦΩΝΣάββατο13/02/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΚυριακή14/02/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο20/02/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3 α.α.
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΥΣΤΡΑ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΑΪΝΟΠΟΥΛΕΙΟΣάββατο20/02/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο20/02/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή21/02/1615:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ