Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ξυδης
Πλαίσιο
Δημάκος
Ημιχρονο Sport
Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ανούσος
Ταυγετος
Μαρκούτσος Πέτρος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/10/1111:30ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.2-1
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή09/10/1111:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.5-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή09/10/1116:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή09/10/1116:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-1
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο15/10/1116:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.2-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή16/10/1111:30ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.2-1
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή16/10/1116:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΠΑΥΛΕΡΟΥ Ε., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή16/10/1116:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-4
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο22/10/1116:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.1-4
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή23/10/1111:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή23/10/1111:15ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή23/10/1116:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο29/10/1115:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή30/10/1111:30ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.2-1
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή30/10/1115:00ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή30/10/1115:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.4-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο05/11/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.1-0
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο05/11/1115:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή06/11/1111:15ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή06/11/1115:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο12/11/1115:00ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α.3-4
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο12/11/1115:003-0 α.α.
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΥΚΕΑΣΚυριακή13/11/1111:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.0-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή13/11/1115:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο19/11/1115:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.2-2
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή20/11/1111:45ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΜΗΤΡΗΣ Α., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.2-3
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή20/11/1115:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.0-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή20/11/1115:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΔΕΡΜΑΤΗ Π.0-0
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο26/11/1115:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/11/1112:15ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.0-1
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή27/11/1115:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΣΙΑΤΟΥ Γ.1-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή27/11/1115:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο03/12/1115:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή04/12/1115:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.4-0
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/12/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή04/12/1115:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.0-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο10/12/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.0-1
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή11/12/1111:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΔΕΡΜΑΤΗ Π.0-0
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή11/12/1115:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.1-3
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή11/12/1115:00ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
Ρεπό: ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο17/12/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-3
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο17/12/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/12/1112:15ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ.0-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή18/12/1115:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΣΑΧΛΑΣ Κ.3-0
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο07/01/1215:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-3
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή08/01/1211:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή08/01/1215:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή08/01/1215:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.2-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο14/01/1215:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/01/1212:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.3-0
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ.Διακόπηκε
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ.1-3
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο21/01/1215:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΣάββατο21/01/1215:00ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-0 α.α.
Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή22/01/1211:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.1-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή22/01/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΙΑΤΟΥ Γ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο28/01/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-4
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή29/01/1211:00ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή29/01/1212:15ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.3-2
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή29/01/1215:000-3 α.α.
Ρεπό: Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣάββατο04/02/1215:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.3-2
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΣΥΚΕΑΣΚυριακή05/02/1215:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/02/1215:003-0 α.α.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή05/02/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΔΕΡΜΑΤΗ Π.0-0
Ρεπό: Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο11/02/1215:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.2-2
ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚυριακή12/02/1211:003-0 α.α.
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΡΜΑΤΗ Π.3-1
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή12/02/1215:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.7-1
Ρεπό: Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΣΥΚΕΑΣΣάββατο18/02/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.7-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Π.Α. ΝΕΑΠΟΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΣάββατο18/02/1215:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ., ΣΙΑΤΟΥ Γ.1-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΚΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΣάββατο18/02/1215:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή19/02/1215:000-3 α.α.
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ