Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Πλαίσιο
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ξυδης
Ταυγετος
Χυμοί Λακωνίας
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ημιχρονο Sport
Μαρκούτσος Πέτρος
Δημάκος
Ψητοπωλείο Παρθενών
Ανούσος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Β' Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β' Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο08/10/1116:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.2-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο08/10/1116:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.2-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο08/10/1116:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.5-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή09/10/1116:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΙΑΤΟΥ Γ.2-0
Ρεπό: ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο15/10/1116:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.0-2
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο15/10/1116:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΛΑΚΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-3
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή16/10/1110:30ΜΗΤΡΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΚΑΡΥΩΝΚυριακή16/10/1116:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-3
Ρεπό: ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο22/10/1116:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ., ΣΙΑΤΟΥ Γ.5-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο22/10/1116:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.0-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο22/10/1116:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)5-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή23/10/1116:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-2
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΚΑΡΥΩΝΣάββατο29/10/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΛΑΚΑΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο29/10/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β.0-1
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή30/10/1111:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή30/10/1115:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο05/11/1115:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π.4-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο05/11/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΚΑΚΗΣ Π.2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή06/11/1115:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ.1-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή06/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΛΑΚΑΣ Α.2-4
Ρεπό: ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο12/11/1115:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο12/11/1115:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.3-2
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΚΑΡΥΩΝΚυριακή13/11/1115:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Δ.5-3
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή13/11/1115:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-1
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο19/11/1115:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο19/11/1115:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-2
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή20/11/1115:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΣΙΑΤΟΥ Γ.1-2
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή20/11/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΑΧΛΑΣ Κ.5-1
Ρεπό: ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο26/11/1115:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ.8-1
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή27/11/1115:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ Σ., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ.3-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή27/11/1115:00ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΟΣ Ζ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή27/11/1115:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΗΣ Κ., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.5-1
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο03/12/1115:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.7-0
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/12/1111:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΣΜΥΡΝΙΟΣ Φ.1-2
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΚΑΡΥΩΝΚυριακή04/12/1115:00ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ Ε., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.5-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/12/1115:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α.1-3
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΣάββατο10/12/1115:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Β., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.2-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/12/1115:00ΠΙΝΤΑΡΧΑΣ Π., ΔΕΡΜΑΤΗ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.0-2
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή11/12/1115:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΚΑΤΣΗΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.4-4
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή11/12/1115:00ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΙΑΤΟΥ Γ.0-1
Ρεπό: ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο17/12/1115:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.2-2
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο17/12/1115:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΣΙΑΤΟΥ Γ.2-6
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/12/1115:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή18/12/1115:00ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΚΑΤΣΗΣ Π., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο.1-2
Ρεπό: ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο07/01/1215:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΣΑΧΛΑΣ Κ.1-6
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή08/01/1211:00ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή08/01/1215:00ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΣΙΑΤΟΥ Γ.0-1
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΚΑΡΥΩΝΚυριακή08/01/1215:00ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ Χ., ΣΑΧΛΑΣ Κ., ΚΑΤΣΗΣ Π.2-2
Ρεπό: Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο14/01/1215:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α.4-8
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο14/01/1215:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.3-0 α.α.
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΣΕΛΛΑΣΙΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.1-2
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή15/01/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΚΑΤΣΗΣ Π.4-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο21/01/1215:000-3 α.α.
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΑΡΥΩΝΚυριακή22/01/1215:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΜΟΝΗΣ Χ.6-0
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή22/01/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-0 α.α.
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή22/01/1215:00ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.1-0
Ρεπό: ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο28/01/1215:000-3 α.α.
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο28/01/1215:00ΠΛΑΤΑΝΑΣ Θ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α.2-5
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή29/01/1215:00ΜΗΤΡΗΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΣΑΚΟΥΛΗΣ Η.2-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή29/01/1215:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΑΧΛΑΣ Κ.2-0
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο04/02/1215:003-0 α.α.
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΚΑΡΥΩΝΣάββατο04/02/1215:003-0 α.α.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή05/02/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΛΕΚΑΚΗΣ Π., ΣΙΑΤΟΥ Γ.3-0 α.α.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΠΟΤΑΜΙΑΣΚυριακή05/02/1215:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.1-3
Ρεπό: ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣ - ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο11/02/1215:000-3 α.α.
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ Α. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή12/02/1215:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΣΑΧΛΑΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι.2-1
ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΚΑΡΥΩΝΚυριακή12/02/1215:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΑΤΟΥ Γ., ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ Σ.3-1
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή12/02/1215:000-3 α.α.
Ρεπό: ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΕΛΛΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΡΥΑΤΗΣ ΚΑΡΥΩΝΣΕΛΛΑΣΙΑΣΣάββατο18/02/1215:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΚΚΙΝΟΡΑΧΗΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο18/02/1215:003-0 α.α.
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΠΟΤΑΜΙΑΣΣάββατο18/02/1215:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΙΒΑΝΤΣΙΚ Ο., ΚΑΤΣΗΣ Π.5-9
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο18/02/1215:003-0 α.α.
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ