Ψητοπωλείο Παρθενών
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ανούσος
Ξυδης
Πλαίσιο
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Ημιχρονο Sport
Χυμοί Λακωνίας

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων

<< Κύπελλο Ελλάδος (2η φάση, 2ος όμιλος)
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (2η φάση, 6ος όμιλος) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή04/09/1616:30ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - ΠΑΝΚΛΑΔΙΑΤΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή04/09/1616:30ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΣ Ι., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
Α.Ο. ΧΡΥΣΑΦΩΝ - ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΧΡΥΣΑΦΩΝΚυριακή04/09/1616:30ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή04/09/1616:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.4-2
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή04/09/1616:30ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.3-1 παρ.
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή04/09/1616:30ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-1
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή04/09/1616:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.3-0
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ - Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Κυριακή04/09/1619:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο10/09/1616:30ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.2-3
ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο10/09/1616:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΡΟΖΑΚΗΣ Λ.0-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο10/09/1616:30ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-2
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο10/09/1616:30ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΚυριακή11/09/1616:30ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΚυριακή11/09/1616:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-2
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΑ. Ε. Κ. Ε.Π.Σ. ΛΑΚΩΝΙΑΣΚυριακή11/09/1616:30ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή11/09/1616:30ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-1 (πεν: 6-5)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή11/09/1616:30ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΞΑΝΘΑΚΟΣ Β.1-0
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή11/09/1616:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο17/09/1616:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΤΣΑΒΕΣ Α.5-2
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή18/09/1616:30ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΓΓΑΡΗΣ Α.0-6
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή18/09/1616:30ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΓΥΘΕΙΟΥ-Χ. ΒΑΣΙΛΑΚΟΣΤετάρτη12/10/1615:30ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.1-4
Α.Ε. ΣΠΑΡΤΗ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΤετάρτη12/10/1615:30ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2 (πεν: 4-5)
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣΥΚΕΑΣΤετάρτη19/10/1615:30ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.0-3
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΤετάρτη19/10/1615:30ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.3-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (1ος αγώνας)ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΤετάρτη01/02/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ (1ος αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΛΑΧΙΩΤΗ Τετάρτη08/02/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.5-0
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ (2ος αγώνας)ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο25/02/1714:15ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ (2ος αγώνας)ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο25/02/1714:15ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΙΣΑΚΟΒ Ρ.0-7


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ (Τελικός αγώνας)ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣΚυριακή05/03/1715:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΜΠΟΥΤΣΑΛΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ)2-1