Ανούσος
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΜΟΛΑΩΝ ΠΑΚΙΩΝ
Πλαίσιο
Χυμοί Λακωνίας
Λέσχη Σπάρτης Σύμμετρον
Ημιχρονο Sport
ΒΙΛΛΙΑΣ Γ. - ΝΤΟΒΟΛΟΣ Ι. Ο.Ε
Ξυδης
Ψητοπωλείο Παρθενών

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄ Κατηγορία 2ος όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή23/10/1600:003-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή23/10/1616:00ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-8
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή23/10/1616:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο29/10/1600:003-0 α.α.
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΣΤΥΛΙΟΥ Λ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή30/10/1615:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.2-0
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο05/11/1615:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-0
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο05/11/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΔΟΓΑΝΤΖΗ Θ.1-1
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.6-0
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΕΛΙΚΑΣΣάββατο12/11/1600:003-0 α.α.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο12/11/1615:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.5-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή13/11/1615:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.2-0
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο19/11/1600:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή20/11/1615:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-4
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή20/11/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/11/1600:000-3 α.α.
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο26/11/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή27/11/1615:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΑΠΙΔΙΑΣΣάββατο03/12/1600:003-0 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΙΚΑΣΚυριακή04/12/1615:00ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.0-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο10/12/1600:000-3 α.α.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο10/12/1615:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β.1-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΠΙΔΙΑΣΚυριακή11/12/1615:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.9-0
Ρεπό: Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο17/12/1600:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο17/12/1615:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.4-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή18/12/1615:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΣάββατο07/01/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0 α.α.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΕΛΙΚΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Δ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.1-2
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΚυριακή08/01/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Β., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.2-1
Ρεπό: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο14/01/1700:000-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο14/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.1-3
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή15/01/1715:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΠΑΡΔΑΛΗΣ Γ., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.1-0
Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο21/01/1700:003-0 α.α.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή22/01/1715:00ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.4-0
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΙΚΑΣΚυριακή22/01/1715:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.1-5
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΣάββατο28/01/1700:003-0 α.α.
Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΕΛΙΚΑΣΚυριακή29/01/1715:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.2-0
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ - ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή29/01/1715:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-0
Ρεπό: Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥΣάββατο04/02/1700:000-3 α.α.
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ - Α.Ο. ΕΛΙΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή05/02/1715:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν., ΧΑΤΖΑΚΟΣ Β.6-0
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΡΩΤΑΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή05/02/1715:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΒΑΡΤΣΑΚΗΣ Π.0-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΩΓΕΙΩΝ